Strona główna Artykuł sponsorowany Świerszcze na świdnickim rynku!

Świerszcze na świdnickim rynku!

0

W dobie pandemii pewien dwudziestoczterolatek postanowił podarować odrobinę uśmiechu mieszkańcom Świdnicy. Pan Daniel otworzył sklep z jedzeniem z przyszłości. Już w dniu otwarcia sklep przyciągnął tłumy. Był to jedyny lokal, przed którym klienci ustawiali się w kolejce. Na wejściu można było skosztować prażonych świerszczy w pięciu różnych odsłonach, od słodkich, przez ostre, aż do wytrawnych. Właściciel oprócz jedzenia przyszłości, przygotował dla swoich klientów oryginalne smaki Pocky. Są to popularne na całym świecie paluszki biszkoptowe w przeróżnych polewach, które od niedawna podbijają serca Europejczyków.

Meduza to miejsce, w którym klienci zapominają o smutnej teraźniejszości. Chciałbym, aby niezależnie od płci, wieku czy poglądów każdy odwiedzający “Meduzę- smaki z przyszłości” znalazł coś co wywoła uśmiech na twarzy, coś, czym będzie mógł uszczęśliwić siebie oraz bliskich. Stawiam na oryginalność importowanych produktów, stąd w mojej ofercie: jadalne świerszcze, chipsy z bobu, suszona wołowina, fasolki wszystkich smaków, popularne wśród młodzieży wybuchające napoje Ramune czy Kit Katy jakich dotąd mogli próbować tylko odwiedzający Azję. Asortyment planuję aktualizować co 3 tygodnie, tak, aby nie zanudzić swoich klientów powtarzalnością i rutyną – opisuje swój sklep Daniel Różański, właściciel i pomysłodawca całego przedsięwzięcia.

Pan Daniel jest człowiekiem z pasją, który swoją miłością do jedzenia potrafi zarazić każdego. Jak sam mówi, Jego misją jest uświadamianie ludzi, że można jeść “inaczej”. Chciałby, aby społeczeństwo chętniej sięgało po owady jadalne, które okrzyknięte zostały jedzeniem przyszłości, ze względu na wartości odżywcze, które w sobie zawierają (69g białka na 100g, witaminy A,B i D2).

“Meduza- smaki z przyszłości” to marka, która chętnie współpracuje z innymi firmami. Już niedługo mieszkańcy będą  mogli spróbować niesamowitego burgera, który ma powstać przy współpracy ze Świdnicką Burger Stacją. Pan Daniel bardzo chętnie daje szansę nowym pomysłom, ponieważ jak sam mówi “Trzeba wspierać lokalne biznesy”. – Zachęcam do odwiedzania sklepu, jeżeli są Państwo znudzeni marketowymi przekąskami i nudnym jedzeniem. Dzięki “Meduzie – smaki z przyszłości” zwykłe spotkanie, może przerodzić się w ucztę dla podniebienia, a na domówce można zachwycić swoich znajomych nietuzinkowymi przekąskami. Uważam, że jest to obowiązkowy do odwiedzenia punkt, na mapie Świdnicy – dodaje właściciel sklepu.

Sklep stacjonarny: Rynek 13, Świdnica
Sklep internetowy: meduzashop.pl
Instagram: meduzashop.pl
Facebook: https://www.facebook.com/meduza-smakizprzyszlosci

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułPływacki rekord na świdnickiej krytej pływalni [FOTO]
Następny artykułKoronawirus: Najmniej zgłoszonych i potwierdzonych zachorowań od kilku tygodni