Strona główna Wydarzenia Świdnica Świąteczny bazarek dla zwierzaków. Ostatni dzień!

Świąteczny bazarek dla zwierzaków. Ostatni dzień!

0

Przed zbliżającymi się świętami szukamy prezentów dla najbliższych. Przy tej okazji warto upiec dwie pieczenie na jednym ogniu – znaleźć coś ładnego, wyjątkowego pod choinkę i wesprzeć psy i koty ze świdnickiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Jeszcze tylko dzisiaj do 21.59 można licytować fanty na świątecznym bazarku.

Ilustracja Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy

Licytacje przekazanych przez darczyńców fantów – od usług, przez książki, kosmetyki, biżuterię i zabawki cieszą się sporym powodzeniem i każda akcja to od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Pieniądze przeznaczane są na ponadprzeciętne zabiegi i profilaktykę weterynaryjną na terenie schroniska. Wspólnie z Fundacją Mam Pomysł, Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy prowadzi ważną misję niesienia pomocy braciom mniejszym, edukacji humanitarnej i zmniejszania bezdomności zwierząt. Akcja prowadzona jest na facebooku. Kolejne fanty są stale dodawane.

Schronisko można wspierać na wiele sposobów: kupując kalendarze, robiąc zakupy w Charity Shop, a przede wszystkim adoptując zwierzęta.

/red./

Poprzedni artykułRodzice pijani, ale dziecko zadbane. Prokurator o zgonie niemowlęcia w Świdnicy [VIDEO]
Następny artykułŚwidnica wczoraj i dziś. Ul. Franciszkańska