Strona główna Artykuł sponsorowany Kurs elektryka online – teraz możesz go zrobić!

Kurs elektryka online – teraz możesz go zrobić!

0

Podjęcie pracy w zawodzie elektryka można zacząć tylko jeśli ukończy się kurs przygotowawczy i zda egzamin z wynikiem pozytywnym. Aktualnie świadectwo kwalifikacyjne można zdobyć nie tylko udając się do placówki SEP, ale także poprzez zapisanie się na kurs online oraz egzamin. Więcej informacji na temat kurs elektryka online znajdziesz poniżej.

Kurs elektryka online – czym są uprawnienia SEP?

Uprawnienia SEP to nic innego jak kwalifikacje, które upoważniają do wykonywania prac związanych z:

  • obsługą urządzeń elektrycznych,
  • eksploatacją urządzeń elektrycznych,
  • dozorem urządzeń elektrycznych.

Takie uprawnienia można wyrobić na całym terenie Polski udając się do placówek Stowarzyszenia Elektryków Polskich bądź zapisanie się na kurs w formie zdalnej.

Wiele firm oferuje kurs G1, ale także uprawnienia na G2 czyli kwalifikacje pozwalające na prace z urządzeniami energetycznymi oraz G3 czyli kwalifikacje zezwalające na prace z sieciami gazowymi. Uczestnik takiego kursu po jego ukończeniu może przystąpić do egzaminu SEP, a po jego pozytywnym zdaniu przez 5 lat może wykonywać pracę jako elektryk związane z montażem, obsługą i konserwacją urządzeń. Po upływie 5 lat osoba, która miała uprawnienia elektryczne musi przystąpić ponownie do szkolenia i egzaminu, aby odnowić kwalifikacje.

Kurs elektryka online – jak przystąpić do szkolenia?

Jak wiadomo na kurs oraz egzamin można zapisać się w formie stacjonarnej poprzez udanie się do jednej z wielu placówek SEP. Jeśli jednak nie masz czasu i boisz się wirusa możesz zrobić kurs elektryka online. Poniżej podpowiemy Ci, że teraz możesz zrobić to bez wychodzenia z domu!

Na https://uprawnienia-g1.pl/ masz możliwość skorzystać z kursu online, który został przygotowany przez wykwalifikowany zespół, po to, aby ludzie, którzy mieszkają w mniejszych miejscowościach i Ci, którzy w codziennym życiu nie mają czasu na dojeżdżanie do dużych miast mogli zdać egzamin SEP z wynikiem pozytywnym w każdym miejscu na świecie.

Kurs SEP przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 18 lat i mają przynajmniej ukończone podstawowe wykształcenie. Kursanci G1 będą uczyć się jak obsługiwać urządzenia, sieci elektryczne i instalacje. Mogą również rozszerzyć swoją wiedz o czynności kontrolno-pomiarowe.

Zobacz jak zdobyć uprawnienia SEP w oddziale SEP Wrocław.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułPonad milion ozdrowieńców w kraju, ponad 3 tysiące nowych zakażeń. Jaka sytuacja w powiecie świdnickim?
Następny artykułPorzucony królik szuka nowego domu [Aktualizacja]