Strona główna Kultura Koncerty Zimowe on-line

Koncerty Zimowe on-line

0

Koncerty Adwentowe Zuzanna i Maciej Batorowie jeszcze przed założeniem Fundacji Dobrej Muzyki. Pierwsze przedświąteczne spotkania z muzyką organową miały miejsce w 2011 w kościele pw. św. Józefa w Świdnicy. Mimo pandemii prawie dziesięcioletniej tradycji stanie się zadość, choć w zmienionej formie.

Zajmują specjalne miejsce w naszym kalendarzu. Co roku staramy się zaprosić Cię do parafii św. Józefa chociaż raz w czasie radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie, by nie spędzać go tylko na zabieganiu, porządkach i zewnętrznych przygotowaniach do świąt. Od dwóch lat rozszerzamy tę ideę – organizujemy Koncerty Zimowe – piszą do słuchaczy Zuzanna i Maciej Batorowie.

W 2020 roku zapraszają na Koncert Adwentowy i Koncert Bożonarodzeniowy. Oba odbędą się wyłącznie w formie online. Nagrania koncertów zostaną opublikowane  na profilach Fundacji Dobrej Muzyki na Facebooku i YouTube w terminach podanych na plakacie.

Poprzedni artykułMniej łóżek dla chorych na COVID-19 w świdnickim szpitalu. Dyrektor ma nadzieję na przywrócenie przyjęć planowych
Następny artykułOrszak Trzech Króli i Świdnickie Kolędowanie odwołane