Strona główna Artykuł sponsorowany Jak najlepiej zatrudniać we Wrocławiu i okolicach?

Jak najlepiej zatrudniać we Wrocławiu i okolicach?

0

Choć prawo pracy i warunki zatrudnienia są określone dla całego kraju jednolicie, to nie trzeba nikomu wyjaśniać, że każde miasto ma swoją specyfikę, jeśli chodzi o pracodawców i pracobiorców. Nie inaczej jest w przypadku tak prężenia rozwijającej się metropolii, jaką jest Wrocław. Cała Polska cierpi z powodu niedostatku rąk do pracy, a znalezienie odpowiednich kandydatów bywa często niezwykle trudne. Czy szukać personelu na własną rękę czy posiłkować się specjalistami z tej dziedziny? Jakie formy zatrudnienia będą najbardziej odpowiednie?

Nie warto szukać w ciemno

Wszyscy wiemy, że pracownik pracownikowi nierówny, a odpowiedni proces rekrutacji to zadanie trudne i fachowe. Niezależnie czy szukamy specjalistów na dłuższy okres czasu, czy potrzebujemy kilka dodatkowych par rąk do pracy w momencie wzmożonego ruchu w naszej firmie – muszą być to odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach. We Wrocławiu zdecydowanie najpopularniejszym trendem jest korzystanie z pośredników pracy – a konkretnie z agencji tymczasowej AB OVO Solutions. W mieście 100 mostów jest to najbardziej sprawdzona marka, która legitymuje się już wieloma zadowolonymi klientami i słynie z najbardziej pomyślnych procesów rekrutacji na rynku.

Jak najlepiej zatrudniać pracowników we Wrocławiu?

W zależności od naszych potrzeb, na przykład dobra agencja pracy z Wrocławia (jak AB OVO Solutions) powinna zaproponować nam kilka nowoczesnych i wydajnych rozwiązań dla naszego przedsiębiorstwa. Najczęściej proponowane formy pozyskiwania pracowników to:

  • Praca tymczasowa – czyli praca „na chwilę”, do której agencja zrekrutuje i skieruje odpowiedni personel
  • Try&Hire- stosunkowo nowy i coraz bardziej popularny trend łączący w sobie cechy pracy tymczasowej i zatrudniania specjalistów z określonej dziedziny.
  • Pracownicy z Ukrainy – najlepsi pośrednicy pracy znajdą, sprowadzą i zalegalizują pobyt i pracę kadry zza wschodniej granicy w naszym kraju.
  • Outsourcing pracowników – czyli całkowite powierzenie procesu firmie zewnętrznej. Oddajemy w ręce podmiotu trzeciego znalezienie kadry, wykonanie zadania i dbanie o wysoką jakość usługi.

Nie szukaj samemu!

Poszukiwania personelu na własną rękę bywają ryzykowne. Warto zaufać agencji pracy, która ma już stabilną pozycję na rynku i posiada własną sieć kontaktów i bazę sprawdzonych i wykwalifikowanych pracowników. Dzięki temu my możemy spać spokojnie i mieć pewność, że nie zostaniemy bez rąk do pracy w naszym przedsiębiorstwie.

Artykuł powstał we współpracy z wrocławską agencją zatrudnienia AB OVO Solutions – https://abovosolutions.eu/

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułSklepy, apteki, komunikacja. Informator na Sylwestra i Nowy Rok
Następny artykułNatalia Widuto śpiewa Roguckiego dla Świdnickich Recenzji Muzycznych [VIDEO]