Strona główna Sport Inne Świetny start świdnickich fighterów w Radlinie

Świetny start świdnickich fighterów w Radlinie [FOTO, VIDEO]

0

Pierwszy start od przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa zaliczyli zawodnicy z UKS-u Taekwon-do Gryf Świdnica. Nasi sportowcy (6 fighterów) wystartowali w cyklicznie rozgrywanym turnieju kickboxingu semi, light i kick light contact o nazwie Liga MFR w Radlinie.

Pomimo niepełnego składu, przerwy startowej i mocno kombinowanych w ostatnim czasie treningów, sam start okazał się bardzo udany. Dwa złote medale w semi i kick light contact przywiózł kadet Hubert Jasinowski. Hubert na trzy stoczone walki w semi aż dwie wygrał przed czasem techniczną przewagą, natomiast w kick light największy problem sprawił mu klubowy kolega – Antoni Chmielewski. W pozostałych walkach wygrywał jednogłośnie. Złoty medal w semi i light contact w kategorii kadetów młodszych zdobył Maciej Dobrowolski, którego walki podobnie jak Huberta odbyły się pod stałą kontrolą przeciwników – relacjonuje trener Waldemar Zdebski.

Pozostały dorobek medalowy klubu to:
– Jakub Jasinowski – 3. miejsca w semi contact i light contact
– Marcel Zieliński – 2. miejsca w semi contact i light contact
– Aleksander Żurawski – 2. miejsca w semi contact i light contact
– Antoni Chmielewski – 3. miejsce w kick light contact i 2. miejsce w semi contact

Jestem bardzo zadowolony z postawy naszych zawodników, którzy w czasie pandemii nie podali się i w dużym zakresie kontynuowali treningi w domu na podstawie treningów on line prowadzonych przez klub. Obecne zakazy prowadzenia zajęć nie obejmują naszego klubu tak więc zapraszam dzieci i młodzież na nasze treningi, które odbywają się z zachowaniem obecnych zasad bezpieczeństwa i higieny związanej z pandemią – dodaje trener Waldemar Zdebski.

/MDvR/

Poprzedni artykułTargowisko bez żadnych opłat. Żarów wspiera hodowców chryzantem
Następny artykułKolejna wygrana w Świdnicy i w końcu mecz na „zero” z tyłu! [VIDEO]