Strona główna Wydarzenia Świdnica Punkt pobrań w laboratorium świdnickiego szpitala wznawia pracę

Punkt pobrań w laboratorium świdnickiego szpitala wznawia pracę

0

Od czwartku, 19 listopada 2020 roku pracę wznowi punkt pobrań w laboratorium diagnostycznym świdnickiego szpitala „Latawiec”.

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, do Laboratorium Diagnostycznego będą przyjmowani pacjenci jedynie po uprzedniej rejestracji telefonicznej. Rejestracja pod nr tel.: 74 8517125, 74 8517126 – informują przedstawiciele szpitala. Więcej informacji na temat funkcjonowania laboratorium dostępne jest na stronie SPZOZ w Świdnicy.

Dyrekcja placówki przypomina również, że „w celu minimalizacji ryzyka transmisji infekcji COVID-19 do odwołania wstrzymaniu podlegają przyjęcia do oddziałów szpitalnych w trybie planowym celem wykonania zabiegów operacyjnych, jak i w celach diagnostycznych. Ograniczeniu do niezbędnego minimum lub czasowemu zawieszeniu podlegają świadczenia wykonywane planowo lub zgodnie z przyjętym planem postępowania leczniczego. Dotyczy to:
– porodów rodzinnych (od 8.10.2020 r.),
– poradni medycyny pracy (od 22.10.2020 r.),
– badań EEG (przy czym nadal czynna jest pracownia EMG, która udziela świadczeń po uprzedniej rejestracji telefonicznej: 748517116 lub 748517112),
– poradni nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej w Świdnicy i Strzegomiu”.

W każdym przypadku odroczenia terminu udzielania świadczenia dokonana zostanie ocena uwarunkowań i ryzyk dotyczących stanu zdrowia pacjentów. Pragniemy również uspokoić i podkreślić, że nie ma zagrożenia wstrzymania przyjęć pacjentek do porodów, a także wszelkich przyjęć w trybie pilnym, tj. w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia pacjentów – tłumaczą medycy.

/SPZOZ w Świdnicy, opr. mn/

Poprzedni artykułEfektowny triumf i kolejny tytuł mistrzowski
Następny artykułApelują o poprawę bezpieczeństwa na łączniku autostradowym. „Do ilu wypadków musi jeszcze dojść?”