Strona główna Wydarzenia Jaworzyna Śląska „Przewietrz się w muzeum”. Muzeum Kolejnictwa na Śląsku pozostanie dostępne dla zwiedzających

„Przewietrz się w muzeum”. Muzeum Kolejnictwa na Śląsku pozostanie dostępne dla zwiedzających

0

Pomimo kolejnych, rządowych obostrzeń obejmujących m.in. zamknięcie instytucji kultury, muzeum w Jaworzynie Śląskiej nie zamierza zupełnie zamykać się na miłośników techniki kolejowej. 

W zgodzie z obowiązującymi nowymi obostrzeniami dot. bezpieczeństwa epidemicznego, informujemy, że teren Muzeum Kolejnictwa na Śląsku jest dostępny dla zwiedzających – także w najbliższy weekend. Zamknięta zostanie parowozownia oraz budynek ekspozycji. Wystawa stała taboru kolejowego prezentowana na ponad 4 ha otwartej przestrzeni – w tym m.in. 40 zabytkowych parowozów i blisko 100 historycznych wagonów, będzie udostępniona dla zwiedzających – poinformowali przedstawiciele jaworzyńskiej placówki.

Wszystkich chętnych zaczerpnięcia świeżego powietrza i słońca zapowiadanego na najbliższy weekend zapraszamy w godzinach od 10.00 do 16.00! – zachęcają.

/opr. mn/

Poprzedni artykułKardynał Gulbinowicz ukarany przez Watykan. Był oskarżany o ukrywanie pedofilów
Następny artykuł38 tysięcy na terenowe auto dla społecznika. Waldemar Woźniak nieprzerwanie sprząta i… łapie się za głowę