Szpital im. Mikulicza w Świebodzicach ogranicza normalną działalność, by przyjmować pacjentów z Covid-19.
„Decyzją Ministra Zdrowia z dnia 16 listopada 2020 r. Szpital w Świebodzicach prowadzony przez Mikulicz Sp. z.o.o. zabezpiecza 47 łóżek dla pacjentów z podejrzeniem lub potwierdzeniem zakażeniem wirusem SARS COV 2. W związku z powyższym od dnia 18 listopada 2020 r zawieszone zostały oddziały: Chorób Wewnętrznych oraz Oddział Chirurgii Ogólnej w celu dostosowania Szpitala do wymogów wynikających z polecenia Ministra Zdrowia.” – poinformował Urząd Miejski w Świebodzicach.
/red./


![Piknik świętojański w Parku Centralnym rozpoczęty. Będą też występy i widowisko inspirowane dawnymi zwyczajami słowiańskimi [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Piknik-Swietojanski-2026.06.26-44-238x178.jpg)







