Strona główna Sport Piłka nożna Zagrają w weekend przy pustych trybunach

Zagrają w weekend przy pustych trybunach [IV liga, okręgówka, klasy A i B]

0

Zupełnie inaczej będą wyglądały najbliższe spotkania piłkarskie na boiskach niższych klas rozgrywkowych. Przedstawiamy terminarze IV ligi, ligi okręgowej oraz klas A i B. Zawodnicy powalczą niestety przy pustych trybunach. Wszystko ma związek z pandemią koronawirusa i rządowymi restrykcjami. 

13. kolejka IV ligi:
Sokół Wielka Lipa – MKP Wołów 17 października, 13:00
Bielawianka Bielawa – Mechanik Brzezina 17 października, 15:00
Sokół Marcinkowice – Nysa Kłodzko 17 października, 15:00
Piast Nowa Ruda – Orzeł Lubawka 17 października, 15:00
Lechia Dzierżoniów – Moto Jelcz Oława 17 października, 13:00
GKS Mirków/Długołęka – Unia Bardo 17 października, 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Piast Żerniki Wrocław 17 października, 15:00
LKS Bystrzyca Górna – AKS Strzegom 17 października, 15:00
Orzeł Prusice – Pogoń Pieszyce 18 października, 15:00
Polonia Trzebnica – pauza

11. kolejka klasy okręgowej:
Cukrownik Pszenno – Venus Nowice 17 października, 15:00
Dabro-Bau Makowice – Victoria Świebodzice 31 października, 14:00
Granit Roztoka – Kryształ Stronie Śląskie 17 października, 15:00
Skałki Stolec – Karolina Jaworzyna Śląska 17 października, 15:00
Słowianin Wolibórz – Zdrój Jedlina Zdrój 18 października, 14:00
Zjednoczeni Żarów – Włókniarz Kudowa Zdrój 18 października, 15:00
Grom Witków – Zamek Kamieniec Ząbkowicki 22 listopada, 13:00
Trojan Lądek Zdrój – Sparta Ziębice 18 października, 15:00

10. kolejka klasy A – grupa I:
Zieloni Mokrzeszów – Czarni Wałbrzych 18 października, 11:00
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – Herbapol Stanowice 17 października, 15:30
Górnik Boguszów-Gorce – Sudety Dziećmorowice 18 października, 15:00
Włókniarz Głuszyca – MKS Szczawno Zdrój 18 października, 15:00
Podgórze Wałbrzych – Orzeł Witoszów 18 października, 15:00
Zieloni Mrowiny – Górnik Wałbrzych 18 października, 15:30
Zagłębie Wałbrzych – LKS Wiśniowa 18 października, 11:00
Unia Bogaczowice – KS Walim 18 października, 13:00

10. kolejka klasy A – grupa II:
STEP Tąpadła/Wiry – Delta Słupice 18 października, 15:00
Bielawianka II Bielawa – Kłos Lutomia 18 października, 12:00
Boxmet Piskorzów – Polonia Ząbkowice Śląskie 17 października, 15:00
Wierzbianka Wierzbna – Czarni Sieniawka 18 października, 15:00
Koliber Uciechów – LKS Marcinowice 18 października, 12:00
Sudety Kątki – Piławianka Piława Górna 17 października, 15:00
LKS Gola Świdnicka – Darbor Bolesławice 18 października, 11:00
Zieloni Łagiewniki – pauza

9. kolejka klasy B – grupa I:
Sparta Przełom Pastuchów – Zieloni II Mokrzeszów 18 października, 14:00
Sokół Kostrza – Szczyt Boguszów-Gorce 18 października, 11:00
Płomień Dobromierz – Unia Jaroszów 18 października, 11:00
Nysa Kłaczyna – Błękitni Słotwina 18 października, 12:00
MKS II Szczawno Zdrój – AKS II Strzegom 18 października, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie – Tęcza Bolesławice 18 października, 11:00
KP MCK Mieroszów – Iskra Witków Śląski 18 października, 15:00

9. kolejka klasy B – grupa II:
LKS Dobrocin – Zjednoczeni II Żarów 18 października, 13:00
LKS II Bystrzyca Górna – Ślęża Ciepłowody 28 października, 16:00
Gryf Burkatów – DGPNZ Roztocznik 18 października, 13:30
Grom Panków – Zryw Łażany 22 listopada, 11:00
Dąb Mościsko – Błękitni Owiesno 18 października, 11:00
Silesia Żarów – Błyskawica Kalno 18 października, 11:00

/MDvR/