Strona główna 112 Szalał autem po parkingu. Podczas driftowania uszkodził inny samochód

Szalał autem po parkingu. Podczas driftowania uszkodził inny samochód

4

Mandatem w wysokości 500 złotych zakończyły się popisy 22-letniego mieszkańca Świebodzic, który postanowił poszaleć na jednym z parkingów na terenie Wałbrzycha.

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło wczoraj po godzinie 17.00 na jednym z parkingów przy ul. Wieniawskiego. Funkcjonariusze ruchu drogowego szybko ustalili, że mieszkaniec Świebodzic postanowił „podriftować” swoim samochodem po parkingu. Przez bezmyślność i brak wyobraźni 22-latka, mogło dojść do poważnego wypadku, w którym ranne zostałyby postronne osoby. Siła uderzenia była tak duża, że przód zaparkowanego pojazdu został przesunięty z miejsca parkingowego o blisko 2 metry – relacjonuje Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji.

W momencie zdarzenia nikt nie poruszał się po tej części parkingu. W pojeździe, w który uderzył młody mężczyzna, także nie było osób. Za popełnione wykroczenie w ruchu drogowym świebodziczanin został ukarany najwyższym z możliwych mandatem karnym. Funkcjonariusze odebrali również elektronicznie oba dowody rejestracyjne pojazdów za uszkodzenia – dodaje Świeży.

/KMP Wałbrzych, opr. mn/

Poprzedni artykułPrzebudowa drogi Pszenno-Miłochów zakończona
Następny artykułGmina Marcinowice: szacowanie strat w uprawach rolniczych w związku z powodzią