Strona główna Sport Inne Świetne rezultaty akrobatów Polonii Świdnica

Świetne rezultaty akrobatów Polonii Świdnica [FOTO]

0

Akrobaci MKS-u Polonia Świdnica wystartowali w Mistrzostwach Polski Juniorów i Turnieju Youth w Łańcucie. Zawody zakończyły się olbrzymim sukcesem naszych reprezentantów. Na czternastu naszych akrobatów, aż jedenastu wywalczyło miejsce na podium.

Wyniki:
1. miejsce – dwójka mieszana Youth – Miłosz Kołodziej i Lena Krekora
1. miejsce – czwórka Youth – Filip Makowski, Damian Bober, Marek Zieliński i Kamil Musiał
2. miejsce (na 9 startujących) – dwójka Youth – Natasza Kaczmarek i Aleksandra Wolano
3. miejsce (na 13 startujących) – trójka Youth – Julia Wrońska, Zuzanna Cieślak i Amelia Trelewska

Nasza najstarsza trójka w kat 12-18 zajęła 10. pozycję startując w składzie: Ula Kozak, Roksana Niedziałkowska i Amelia Cieślak.

Ogólnie w zawodach brało udział 171 zawodników z całej Polski. W rankingu ogólnopolskim nasz klub zajął wysokie czwarte miejsce, a jako województwo dolnośląskie wraz z klubami z Wrocławia i Złotoryi wywalczyliśmy trzecią lokatę.