Strona główna Sport Siatkówka Przerwać złą serię. W sobotę powalczą w Siewierzu

Przerwać złą serię. W sobotę powalczą w Siewierzu

0

Drużyna z województwa śląskiego – UKS Jedynka Siewierz będzie najbliższym rywalem siatkarek MKS-u IgnerHome Volley Świdnica w starciu o drugoligowe punkty. Do najbliższego meczu dojdzie w sobotę, 24 października na terenie przeciwniczek. 

Obie drużyny przegrały swoje ostatnie pojedynki. Podopieczne Mateusza Dąbrowskiego uległy w ostatni weekend na wyjeździe drużynie Libero VIP Gwarant Aleksandrów Łódzki 1:3. Siewierzanki ostatnie spotkanie rozegrały w środę, 21 października. Po pięciosetowej, niezwykle zaciętej batalii Jedynka przegrała na wyjeździe z MKS-em Dąbrowa Górnicza. Teraz obie drużyny liczyć będą na przełamanie i powrót na zwycięską ścieżkę. Biało-zielone czekają na to dość długo, kontynuując serię trzech porażek z rzędu. Obecnie bilans jednej wygranej i trzech przegranych daje nam dziewiątą pozycję w ligowej tabeli. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja naszych najbliższych przeciwniczek. Jedynka plasuje się na pozycji wicelidera tabeli, mając na swoim koncie dwie wygrane (3:0 z Chełmcem Wodociągi Wałbrzych i 3:0 z Sobieskim Oława), a także dwie porażki po 2:3 z MKS-em II Kalisz i MKS-em Dąbrowa Górnicza. Kto wyjdzie zwycięsko z tej konfrontacji? Odpowiedź na to pytanie poznamy już w sobotę, 24 października.

6. kolejka:
Libero Aleksandrów Łódzki – Sokół43 Katowice
Łaskovia Łask – #Volley II Wrocław
Jedynka Siewierz – MKS IgnerHome Volley Świdnica
MKS II Kalisz – MKS Dąbrowa Górnicza
Chełmiec Wałbrzych – Sobieski Oława
NTSK Nysa – pauza

/MDvR/

Poprzedni artykułAborcja ze względu na wady płodu uznana za niekonstytucyjną. Pod wnioskiem do Trybunału podpisało się dwóch posłów z regionu
Następny artykułRzeka zerwała kładkę między Wiśniową a Niegoszowem. O jej remont mieszkańcy apelowali od lat