Po niedawnym sukcesie na Mistrzostwach Polski, Przemek Kuliś stanął do rywalizacji na Mistrzostwach Dolnego Śląska w kartingu halowym. Zawody odbyły się w 25 września na torze Wrocław Racing Center. 10-letni kierowca z terenu gminy Dobromierz wystartował w kategorii MINI.
Zawody dla Przemka rozpoczęły się wyśmienicie, gdyż wygrał pierwszy wyścig eliminacyjny, a w dwóch kolejnych był drugi i trzeci, co dało mu pierwszą pozycję w wyścigu finałowym. W finale młody zawodnik kontrolował sytuację na torze od samego początku i do samego końca nie oddał prowadzenia. Pomimo faktu, iż rywale w tym roku byli bardzo szybcy, to Przemek obronił tytuł i po raz kolejny został mistrzem Dolnego Śląska w kartingu halowym w kategorii MINI.
/UG Dobromierz/





![Przez skrzyżowanie na czerwonym, środkowy palec w kierunku czekających [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/Esperantystow-jazda-na-czerwonym-2026.05.01-100x75.jpg)
![Zadymienie w mieszkaniu. Strażacy interweniowali w kamienicy przy świdnickim Rynku [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/Rynek-zadymienie-mieszkania-2026.05.05-1-100x75.jpg)


![Nowowiejski w jazzowej odsłonie. Koncert już za kilka dni w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Promo-Nowowiejski-plakat-100x75.jpg)
![„Pałac Gruszów? Kulturalnie!”. Rusza drugi sezon z recitalami, koncertami i prelekcją [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Fot.-Palac-Gruszow-2-100x75.jpg)