Strona główna Artykuł sponsorowany Koszulki piłkarskie z nadrukiem – ile to kosztuje?

Koszulki piłkarskie z nadrukiem – ile to kosztuje?

0

Z uwagi na bardzo szeroki wybór koszulek piłkarskich na polskim rynku, nietrudno się domyślić, że i ich ceny wąchają się od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych za sztukę. Jeżeli do zamówienia dla zespołu, klubu piłkarskiego lub szkoły doliczy się jeszcze koszt personalizacji, może okazać się, że koszulki piłkarskie z nadrukiem są poza zasięgiem budżetu klubu/szkółki piłkarskiej lub szkoły. Gdzie zatem szukać dobrych i tanich koszulek piłkarskich? Na czym można zaoszczędzić, a z czego nie wolno rezygnować?

Koszulki piłkarskie z nadrukiem – co musi się na nich znaleźć?
Koszulki piłkarskie z nadrukiem to jeden z niezbędnych elementów garderoby każdego piłkarza, który poważnie myśli o treningach i bierze udział w pół oficjalnych meczach, ale też oficjalnych rozgrywkach piłkarskich (na różnym szczeblu). Personalizacja jest więc tym, z czego absolutnie nie można rezygnować przy kompletowaniu odzieży sportowej dla drużyny piłkarskiej. Niestety wybór dobrej i trwałej techniki nanoszenia nadruku na odzież sportową wiąże się często z dość dużym wydatkiem. Rozwiązaniem tego problemu może być poszukiwanie producenta, który poza tym, że uszyje na indywidualne zamówienie stroje piłkarskie to dodatkowo je spersonalizuje. Niektóre marki sportowe (np. polska firma sportowa PEHA sports), oferują dodatkowo wykonanie BEZPŁATNEJ sublimacji na zamówionych strojach piłkarskich.

Ile kosztuje wykonanie własnych koszulek piłkarskich z nadrukiem?
Tak naprawdę zaopatrzenie całej drużyny piłkarskiej we własne, profesjonalne stroje z indywidualną personalizacją wcale nie musi wiązać się z nadwyrężeniem budżetu. Można bowiem znaleźć trwałe, estetyczne, modne i niedrogie koszulki – wystarczy jedynie dobrze poszukać. Najlepiej jest stawiać na polskie, rodzime marki, które nie podwyższają kilkukrotnie ceny za „znany znaczek”, ;ecz przykładają większą uwagę do jakości wykorzystywanych dzianin i precyzji w łączeniu każdego z elementów koszulki. Efektem polskiej produkcji (np. PEHA) są wysokogatunkowe koszulki piłkarskie z nadrukiem sublimacyjnym, które w niczym nie ustępują swojej zachodniej konkurencji. Co więcej, taki wybór otwiera również drzwi do możliwości wykonywania indywidualnych projektów na specjalne zamówienie  – rozwiązanie dla drużyn, którym zależy na unikalnych koszulkach piłkarskich z nadrukiem.

Jak widać zakup koszulek piłkarskich jest naprawdę w zasięgu większości drużyn piłkarskich ze szkół, klubów i szkółek piłkarskich. Kluczem do zadowolenia jest nierezygnowanie z jakości dzianin i szukanie oszczędności na opcjach dodatkowych (np. wybranie bezpłatnej sublimacji). Tak przygotowane koszulki piłkarskie wyglądają estetycznie, są modne, komfortowe i tak naprawdę w niczym mogą nie ustępować produktom znanej, sławnej konkurencji.

/Artykuł sponsorowany/