Strona główna Artykuł sponsorowany Jak zregenerować włosy po lecie?

Jak zregenerować włosy po lecie?

0
Zniszczone włosy po lecie to bardzo częsty i nawracający problem. Promieniowanie UV i wysokie temperatury, wiatr, słona woda czy klimatyzacja sprawiają, że nasze kosmyki stają się suche, matowe i łamliwe. Na szczęście istnieje wiele sprawdzonych sposobów na przywrócenie im zdrowego, pięknego wyglądu i naturalnego połysku.

Najskuteczniejsze sposoby pielęgnacji
Osłabione rożnymi czynnikami zewnętrznymi włosy potrzebują przede wszystkim nawilżenia i odżywienia. Zabiegi pielęgnacyjne warto zacząć od peelingu skóry głowy, który dotleni cebulki, poprawi krążenie krwi, a także usunie martwy naskórek. W dalszej kolejności należy skoncentrować się na samych pasmach, które wymagają natychmiastowego wzmocnienia. Świetnym sposobem na zregenerowanie przesuszonych końcówek jest zastosowanie masek (także tych naturalnych, zrobionych na przykład z żółtka, soku z cytryny czy oliwy z oliwek) lub odżywek nawilżających, a także odżywek z proteinami w przypadku włosów plączących się. Jeśli Twoje kosmyki są bardzo zniszczone, możesz również wypróbować olejki arganowe, kokosowe lub migdałowe (ważne, by były one z pierwszego tłoczenia i nierafinowane), które przywracają gładkość i blask. Warto jednak pamiętać, że nawet najlepsze kosmetyki mogą nie spełnić swojego zadania, jeśli Twoje włosy wciąż będą osłabiane przez niewłaściwie dobraną szczotkę.Tangle Teezer – wielofunkcyjna szczotka do włosów
Jedną z największych zalet szczotki kompaktowej jest jej uniwersalność – doskonale sprawdzi się ona do każdego rodzaju, typu oraz każdej długości włosów. Wybierając Tangle Teezer nie musisz się zastanawiać czy materiał, z którego wykonane są igły bądź ich niewłaściwe rozmieszczenie, negatywnie wpłynie na kondycję Twoich kosmyków. Szczotka kompaktowa posiada ząbki wykonane z miękkiego, elastycznego tworzywa, które nie naruszają struktury włosów, a dzięki rozmieszczeniu na całej powierzchni możliwe jest rozczesanie nawet najbardziej splątanych pukli bez konieczności szarpania. Tangle Teezer można stosować nawet kilka razy dziennie nie tylko bez ryzyka osłabienia włosów, ale także z gwarancją wzmocnienia cebulek (podczas czesania wykonywany jest delikatny masaż skóry głowy).

Tangle Teezer – Twoje uzupełnienie codziennej pielęgnacji
Niewielka plastikowa szczotka kompaktowa, dzięki bardzo łagodnemu oddziaływaniu na wrażliwą skórę głowy, stanowi doskonałe uzupełnienie codziennej pielęgnacji włosów szamponem, odżywką i maską. Jej regularne stosowanie to praktyczny wygodny i skuteczny sposób na przywrócenie Twoim włosom blasku i siły po wyczerpujących miesiącach letnich. Zapoznaj się z bogatą ofertą szczotek Tangle Teezer (są dostępne w najróżniejszych kolorach i wzorach), wybierz swoją i daj się zaskoczyć jej niezwykłemu działaniu już po pierwszym użyciu!

/Artykuł sponsorowany/