Strona główna Sport Siatkówka Do Aleksandrowa Łódzkiego po przełamanie

Do Aleksandrowa Łódzkiego po przełamanie

0

Siatkarki drugoligowego MKS-u IgnerHome Volley Świdnica postarają się przerwać serię dwóch porażek z rzędu. Po przegranych w Katowicach i w Nysie, biało-zielone zagrają na parkiecie kolejnego, mocnego przeciwnika. W sobotę, 17 października przyjdzie nam powalczyć na wyjeździe z drużyną Libero VIP Gwarant Aleksandrów Łódzki. 

Przypomnijmy, że podopieczne Mateusza Dąbrowskiego pokonały na inaugurację sezonu ekipę #Volley’a II Wrocław. W hali na Zawiszowie nasze siatkarki zwyciężyły 3:1, ale jak na razie to ostatnie punkty wywalczone przez świdniczanki. W kolejnych bojach było już niestety gorzej. Ba, nie udało się ugrać nawet seta. W Katowicach i Nysie nie brakowało walki, ale w końcówkach więcej zimnej krwi zachowywały rywalki, przechylając szalę zwycięstwa na swoją stronę. Teraz biało-zielone liczą na przełamanie, ale łatwo na parkiecie wicelidera grupy trzeciej II ligi siatkówki kobiet z pewnością nie będzie. Spotkanie pomiędzy miejscową drużyną Libero VIP Gwarant Aleksandrów Łódzki a MKS-em IgnerHome Volley Świdnica odbędzie się w sobotę, 17 października – start godz. 17.00. 

4. kolejka:
NTSK Nysa – #VolleyWrocław II
Libero Aleksandrów Łódzki – MKS IgnerHome Volley Świdnica
Łaskovia Łask – MKS Dąbrowa Górnicza
Jedynka Siewierz – Sobieski Oława
MKS II Kalisz – Chełmiec Wałbrzych
Sokół43 Katowice – pauza

/MDvR/

Poprzedni artykułCOVID-19. Będą nowe obostrzenia w gastronomii i komunikacji, nauczanie hybrydowe w szkołach średnich i wyższych, limity w kościołach
Następny artykułCo grają w kinie? [REPERTUAR CINEMA3D]