Strona główna Wydarzenia Które baseny działają w ograniczonym zakresie, które zamknięte?

Które baseny działają w ograniczonym zakresie, które zamknięte? [Aktualizacja]

1

Dwa są całkowicie zamknięte, trzy kryte baseny w powiecie świdnickim działają, ale w ograniczonym zakresie. Z pływali nie mogą korzystać klienci indywidualni. Zgodnie z aktualnymi wytycznymi zawartymi w Rozporządzeniu Rady Ministrów z 16 października z pływalni mogą korzystać osoby uprawiające sport w ramach współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych lub wydarzeń sportowych, studenci i uczniowie – w ramach zajęć na uczelni lub w szkole.

Fot. Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie

Basen w Witoszowie Dolnym jest otwarty dla Szkolnych Klubów Sportowych, uczniów korzystających ze zorganizowanych zajęć pływackich. Nieczynna jest strefa saun i wypoczynku. Z obiektu nie mogą korzystać klienci indywidualni.

Od środy, 21 października ponowie zostanie otwarta pływalnia w Żarowie. Jednocześnie informujemy, że zmianie ulegają godziny otwarcia basenu: pn-pt 8:00-20:00, sobota 8:00-16:00, niedziela nieczynne. Z użytku została wyłączona strefa relaksu, nieczynne są sauny, wanny jacuzzi, bicze szkockie, a także zjeżdżalnia. Kasa basenu będzie nieczynna dla klientów indywidualnych.

Od poniedziałku, 19 października Pływalnia przy ulicy Równej czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-22.00. W weekendy obiekt będzie nieczynny. Kasa w obiekcie pozostanie nieczynna dla klientów indywidualnych.

Basen „Delfinek” w Strzegomiu 17 października został zamknięty do odwołania – informuje strzegomski OSiR na swojej stronie internetowej. Zamknięte jest również Wodne Centrum Rekreacji w Świebodzicach.

Aktualizacja:
Od dnia 21.10.2020 r. Wodne Centrum Rekreacji w Świebodzicach czynne będzie w dniach:
– poniedziałek w godzinach 15.00-22.00 (niecka sportowa)
– wtorek w godzinach 6.00-22.00 (niecka sportowa i rekreacyjna)
– środa w godzinach 15.00-22.00 (niecka sportowa)
– piątek w godzinach 6.00-22.00 (niecka sportowa i rekreacyjna)

W obiekcie odbywać się będą mogły wyłącznie zajęcia zorganizowane np. zajęcia: szkolne, w ramach programu „Umiem Pływać, nauki pływania, treningi klubów sportowych, sekcji aqua aerobic. Zawieszona możliwość korzystania przez osoby indywidualne.
Z użytku wyłączone również wszystkie atrakcje tj. zjeżdżalnia, jacuzzi oraz strefa saun i tężnia solankowa.

/red./

Poprzedni artykułKOCH Robotersysteme – kompleksowe rozwiązania dla przemysłu
Następny artykułVisby – producent mebli drewnianych