Strona główna Artykuł sponsorowany 3 modele lamp modnych w 2020 roku

3 modele lamp modnych w 2020 roku

0

Zarówno żyrandole, jak też lampy podłogowe oraz lampy stołowe to bardzo ważny element wystroju każdego wnętrza. Tworzone są w oparciu o aktualne trendy, dzięki czemu świetnie komponują się z pozostałymi elementami nowoczesnego wyposażenia. W każdym sezonie znajdziemy wzory, które powstały zgodnie z aktualnie panującymi trendami. Tak jest też w 2020 roku. Poznaj 3 modele lamp modnych w 2020 roku.

  1. Lampy tworzone z rurek
  2. Lampy z kolorowego szkła
  3. Lampy kuliste

Lampy tworzone z rurek, kolorowego szkła oraz kuliste to trzy wyraziste trendy w bieżącym roku. Króluje minimalizm i elegancja, choć nie brakuje również niecodziennych rozwiązań, czego przykładem są lampy, w których kloszach jest miejsce na żywe rośliny. Modele wykonane z rurek dostępne są zarówno w wersji wiszącej, jak też w postaci lamp stojących czy kinkietów. Kolorowe szkło to gorący trend 2020 roku. Można je znaleźć także w przypadku dekoracji czy blatów stołów. Lampy kuliste znane są od wielu dekad, ale w tym sezonie projektanci zachwycają propozycjami wykorzystującymi klosze z barwionym szkłem, między innymi farbami metalicznymi.

Lampy tworzone z rurek
Modele lamp tworzone z rurek to minimalistyczne i bardzo eleganckie propozycje wykonane zazwyczaj z metalu. Mogą być mosiężne, stalowe lub chromowane. Zwisające długie rurki – w wersji pojedynczej bądź też grupowej – świetnie prezentują się w jadalni, jak i salonie.

Lampy z kolorowego szkła
Lampy z kolorowego szkła to hit tego roku. Projektanci proponują klosze w rozmaitych kolorach, dzięki czemu można dopasować je do każdego wnętrza. Wśród dostępnych propozycji znajdują się również efektowne kompozycje składające się z kilku kolorowych kloszy.

Lampy kuliste
Lampy kuliste to ponadczasowy trend, który w 2020 roku przyjmuje nowe formy. Możemy więc znaleźć modele ze szkła przezroczystego łączonego z elementami metalowymi czy klosze mleczne z przezroczystymi. Bardzo ciekawą propozycją są lampy kuliste z miejscem na zasadzenie roślin. Tego typu rozwiązanie wpisuje się w bardzo modny trend aranżacji zieleni w szkle.

Lampy można wygodnie kupować w wielu miejscach – marketach budowlanych, show roomach z wyposażaniem wnętrz lub sklepach internetowych, w których bardzo często można liczyć na korzystną cenę. Przykładem jest outlet oświetleniowy Abanet, oferujący modne lampy w przystępnych cenach. W Abanet znajdziesz modele lamp od ponad 200 producentów. Dzięki tak bogatej ofercie bez trudu znajdziesz lampę, o której marzysz, bez względu na to, czy jest to lampa wisząca, kinkiet, plafon, czy może lampa stojąca.

Poprzedni artykułRajd dla Grzyba, mistrzowski tytuł dla Huttunena [FOTO z ceremonii końcowej]
Następny artykułMistrzowie parkowania [FOTO]