Strona główna Artykuł sponsorowany Pierwsze urodziny Palarni Blend

Pierwsze urodziny Palarni Blend

0

Lokalna palarnia kawy z Pszenna świętuje pierwsze urodziny. O rozwoju, pracy i urodzinowych niespodziankach opowiada jej właściciel – Paweł Żyłka.

Właśnie mija rok istnienia Palarni Blend. Jak oceniacie ten czas? Co udało się zrealizować?

Przede wszystkim dziękujemy wszystkim naszym klientom za ten pierwszy wspólnie spędzony rok. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że dzięki nim możemy się rozwijać i robić to, co kochamy. Progres w samej ofercie widać gołym okiem, gdyż zaczynaliśmy z kilkoma workami zielonego ziarna a obecnie na naszej stronie jest ok. 20-stu pozycji do samych ekspresów ciśnieniowych. Rozszerzyliśmy także ofertę o akcesoria. Przy tym spotkaliśmy wielu niesamowitych ludzi i codziennie do pracy idziemy z nieskrywaną ekscytacją i uśmiechem na twarzy. Zarejestrowaliśmy do dnia dzisiejszego przyjęcie ponad 100 worków zielonej kawy. Jesteśmy bardzo zadowoleni również z tego, ile technicznie nauczyliśmy się od otwarcia. Palenie kawy to sztuka rzemieślnicza i każda kawa wymaga indywidualnego podejścia. Dużo psikusów płatała nam kawa bezkofeinowa, Tanzania oraz długo pracowaliśmy nad mieszanką Czorna. Urodziny to czas małych podsumowań i nowych wyzwań, by postawić poprzeczkę jeszcze wyżej w przyszłym roku.

Czy przygotowaliście jakieś niespodzianki?

Chyba najlepszym prezentem dla nas samych jest ściągnięcie i przygotowanie wyjątkowych kaw. Tutaj mocno polecamy kawę z Nikaragui oraz jasno paloną Kostarykę z obróbki black honey. Obie prezentują wysoki poziom i są bardzo słodkie. Z nowości jest również Papua Nowa Gwinea i Meksyk. Oczywiście przygotowaliśmy rabat w wysokości 11% od wartości całego zamówienia, będzie on działać przez tydzień – do niedzieli 27.09. Uaktywni się on na naszej stronie www.palarniablend.pl po wpisaniu dużymi literami hasła: URODZINY  – w dedykowane temu miejsce przed dokonaniem płatności.  Ponadto do wszystkich zamówień za minimum 130zł dodajemy urodzinową  torbę bawełnianą, a do każdego zamówienia wpadnie przynajmniej jedna krówka. Mamy 50 toreb i nie zamierzamy prowadzić ich sprzedaży także są one na swój sposób unikatowe i chcemy w ten sposób podziękować naszym klientom.  Krówki i torby będą dodawane do zamówień aż do wyczerpania zapasów.

Dziękujemy!

/Artykuł sponsorowany/
/Materiały nadesłane/

Poprzedni artykułKociaki szukają kochających opiekunów
Następny artykułLibacja pod pomnikiem Świętej Trójcy, zbyt głośne malowanie pasów. Interwencje straży miejskiej