Strona główna Kultura Kino Plenerowe w Komorowie. “Projektantka” oraz zestaw bajek dla dzieci

Kino Plenerowe w Komorowie. “Projektantka” oraz zestaw bajek dla dzieci

0

Fundacja “Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego zaprasza na ostatni już tego lata seans Kina Plenerowego. Ponownie odbędzie się on na boisku w Komorowie – w najbliższy piątek 4 września od godziny 19.00. W programie znajdą się bajki dla dzieci oraz coś dla starszych widzów – ci zaproszeni są na godzinę 20.30.

Poprzedni seans Kina Plenerowego w Komorowie cieszył się tak dużym zainteresowaniem dzieci, że organizatorzy postanowili dokonać zmiany w programie i cały wieczór dedykować młodym widzom, prezentując jedynie filmy dla dzieci. Nie było więc możliwości obejrzenia “Projektantki” w reżyserii Jocelyn Moorhouse. Ta zaległość zostanie odrobiona już w najbliższy piątek, a seans dla dzieci, by nie zostawiać ich w niedosycie, zostanie wydłużony do 90 minut.

Program Kina Plenerowego:

  • 19.00 – zestaw bajek dla dzieci – 90 min,
  • 20.30 – „Projektantka” reż. Jocelyn Moorhouse (komediodramat z Kate Winslet) – 118 min.

Ponieważ wieczory są już bardzo chłodne, organizatorzy przypominają o zabraniu ze sobą ciepłych ubrań i koców. Koce mogą się one również przydać do siedzenia, gdyż na widzów czekać będzie ograniczona liczba leżaków (ok. 100 sztuk). Z pewnością jednak nie zabraknie miejsca dla wszystkich chcących wziąć udział w wydarzeniu. Duży obszar boiska gwarantuje widzom zachowanie bezpiecznej odległości od siebie oraz komfort oglądania filmów.

Udział w Kinie Plenerowym jest bezpłatny! W przypadku deszczu seans odbędzie się w innym terminie.

/Fundacja Krzyżowa dla Porozumienia Europejskiego, opr. mn/