Strona główna Sport Piłka nożna Będzie zmiana na trenerskim stołku w szeregach świdnickich piłkarzy!

Będzie zmiana na trenerskim stołku w szeregach świdnickich piłkarzy!

0

Miejski Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica informuje, że trener Rafał Markowski od poniedziałku, 21 września nie jest już szkoleniowcem pierwszej drużyny naszego klubu.

Trenerowi Rafałowi dziękujemy za dotychczasową współpracę, która rozpoczęła się w końcówce sezonu 2017/2018. W kolejnych kampaniach biało-zieloni wywalczyli najpierw świetną trzecią pozycję w rozgrywkach IV ligi, a następnie zostali jej triumfatorami, awansując na szczebel III ligi. Powrót po blisko 60 latach na szczebel makroregionalny w sezonie 2020/2021 nie jest jak dotąd tak udany, jak tego wszyscy byśmy pragnęli. Nasi piłkarze z dorobkiem 4 punktów plasują się na 19. pozycji w tabeli. Nazwisko nowego szkoleniowca zostanie podane wkrótce, obecnie biało-zieloni przygotowują się do środowego meczu Pucharu Polski z Lechią Dzierżoniów pod okiem dotychczasowych asystentów trenera – Grzegorza Borowego i Andrieja Kozachenko – czytamy w komunikacie klubu.

/MDvR/

Poprzedni artykułŚwidnicki duchowny honorowym Dolnoślązakiem? Poseł Mieszkowski: pan biskup Dec zagraża polskiej demokracji
Następny artykułWalczyli o medale mistrzostw kraju