Ofiarą wandali padło ogrodzenie przy placu zabaw na boisku sportowym w Cierniach w Świebodzicach. Zdarzenie zostało już zgłoszone do odpowiednich służb.
W wyniku chuligańskich działań zniszczone zostały 3 przęsła ogrodzenia placu zabaw, chętnie odwiedzanego przez rodziców z dziećmi. – Apelujemy o wspólne zadbanie, aby zdarzeń takich jak to, było coraz mniej w naszym mieście i niezwłoczne reagowanie na wszelkie przejawy niszczenia wspólnego mienia, poprzez zgłaszanie ich do służb porządkowych – przekazali przedstawiciele świebodzickiego ratusza.
/UM Świebodzice, opr. mn/





![Wypadek pod Strzegomiem. Nie żyje kierowca [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/IMG-20260107-WA0001-100x75.jpg)




![DRUMMERS FROM HELL Festival 2025. Kto wygrał zaproszenia? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/Drummers-From-Hell-Fest-2024-@-Swidnicki-Osrodek-Kultury-foto-Rafal-Kotylak-14_small-100x75.jpg)
