Strona główna Wydarzenia Team Building Online – budowanie zespołu w czasie pandemii

Team Building Online – budowanie zespołu w czasie pandemii

0

Pandemia nie odpuszcza i co rusz słyszymy o nowych stwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. Mimo znoszenia obostrzeń, wielu z nas stara się zachować bezpieczeństwo, szczególnie w życiu zawodowym. Niejedna firma do tej pory pracuje w systemie rotacyjnym lub pracownicy do odwołania znajdują się na tzw. Home Office. Jak utrzymać morale w zespole w takie sytuacji? Odpowiedzią może być  – team building online!

Z tych samych powodów dla których firmy pracują z domu, nadal niechętnie organizowane są tradycyjne eventy. Jak wiadomo, wydarzenia dla pracowników od dawna są chlebem powszednim w życiu większości firm. Pozwalają odetchnąć, oderwać myśli od codziennych, zawodowych trosk i przede wszystkim zintegrować się grupie pracowników. W sytuacji, kiedy tradycyjny event nie wchodzi w grę, firmy coraz częściej decydują się na team building online!

Jednakże i taka forma integracji zespołu zdaje egzamin. Sprawna agencja eventowa z powodzeniem przeprowadzi dla pracowników Waszych firm warsztaty, mini szkolenia, gry, zabawy i konkursy. A może jakieś wspólne wyzwania, rozwiązywanie problemów i challenge? Nic prostszego – scenariusze na takie eventy online powstaje coraz więcej. Dodatkowo, każdy uczestnik może również otrzymać bezpośrednio do domu gadżety, które będą pomocne we wspólnej zabawie integracyjnej!

Team building online prowadzony jest przez doświadczonych event managerów i animatorów. Gwarantuje to kilkugodzinne zaangażowanie każdego uczestnika takiej zabawy. Wszystko to odbywa się przez Internet przy użyciu najnowszych narzędzi do telekonferencji. W obecnej sytuacji na świecie chyba nie ma bezpieczniejszej formy wspólnej zabawy w pracowniczym gronie. Przekonaj się i wypróbuj formę integracji zespołu online!

/Artykuł sponsorowany/