Strona główna Wydarzenia Największy wybór płyt akustycznych

Największy wybór płyt akustycznych

0

Nowoczesne płyty akustyczne pozwalają uzyskać idealną jakość dźwięku w dowolnym pomieszczeniu. Chociaż tego typu rozwiązania kojarzą się przede wszystkim ze studiami nagraniowymi, to coraz częściej decydują się na nie również właściciele biur.

  1. Płyty akustyczne dla biur
  2. Jak urządzić studio nagraniowe
  3. Sprawdzony dostawca paneli dźwiękochłonnych

Dzięki temu można stworzyć idealne warunki pracy bez potrzeby wprowadzania kosztownych zmian w konstrukcji budynku. Sprawdź, jakie płyty wybrać do biura lub studia, abyś mógł osiągnąć oczekiwany efekt.

Płyty akustyczne dla biur
Montaż płyt akustycznych w biurze ma największy sens w miejscach, w których pracownicy przez cały czas wykonują lub odbierają telefony. Prowadzenie dużej ilości rozmów wymaga odpowiednich warunków. Te na szczęście można uzyskać dzięki wybraniu dobrych płyt akustycznych ściennych. Ich zamontowanie przełoży się na zmniejszenie pogłosu i wyeliminuje ryzyko, że rozmówca usłyszy informacje, które nie powinny do niego dotrzeć.

Jak urządzić studio nagraniowe?
W przypadku pomieszczeń biurowych płyty akustyczne z pewnością poprawią komfort pracy, ale jednocześnie nie stanowią niezbędnego wyposażenia. Sytuacja inaczej wygląda jednak w przypadku takich miejsc jak studia nagraniowe, gdzie bez stworzenia idealnych warunków nie da się prowadzić działalności związanej z nagrywaniem instrumentów oraz wokali. W takim przypadku warto skorzystać z usług firmy, która nie tylko sprzedaje panele, ale też wykona niezbędne pomiary i zajmie się adaptacją akustyczną. Dzięki temu zyskasz pewność, że twoje studio będzie profesjonalnie przygotowane. Samodzielne próby montażu płyt bardzo często okazują się nieudane, przez co klienci tracą tylko czas i pieniądze.

Sprawdzony dostawca paneli dźwiękochłonnych
Często popełnianym błędem jest korzystanie z usług kilku firm, z których jedna odpowiada za dobranie paneli, inna za ich dostarczenie, a jeszcze inna za montaż. W takiej sytuacji trudno oczekiwać, że uda się uzyskać świetne efekty. Dlatego też lepiej wybrać firmę Addictive Sound, która od lat działa w branży. W jej ofercie znajdziesz najwyższej jakości produkty (absorbery akustyczne, dyfuzory, parawany, pianki, płyty oraz pułapki basowe), a w razie potrzeby będziesz mógł uzyskać fachową pomoc w zaadaptowaniu dowolnego pomieszczenia. Specjaliści przeprowadzą wówczas pomiary, które pozwolą określić idealne rozwiązania, a następnie przygotują dla ciebie projekt wraz z wizualizacją 3D. Jeżeli zdecydujesz się na zakup zaproponowanych paneli akustycznych, za projekt nie zapłacisz ani złotówki.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułGmina Marcinowice: awaria w stacji uzdatniania, apel o racjonalne korzystanie z wody
Następny artykułNie masz pomysłu na rodzinną wycieczkę? Odkryj najciekawsze zakątki Dolnego Śląska z „niemapą”