Strona główna Kultura Kino plenerowe w Krzyżowej

Kino plenerowe w Krzyżowej

0

Fundacja Krzyżowa ponownie zaprasza do Kina Plenerowego już w najbliższą niedzielę – 9 sierpnia o godzinie 20.30. Widzowie obejrzą międzynarodową produkcję szwedzkiego reżysera Felixa Herngrena pt. „Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął”. Jest to połączenie czarnej komedii z filmem przygodowym, opowiadającym o mieszkańcu domu opieki, który w swoje setne urodziny decyduje się na rozpoczęcie życia od nowa.

Seans odbędzie się na dziedzińcu przed pałacem w Krzyżowej koło Świdnicy, który zapewni możliwość zachowania społecznego dystansu. Należy jednak pamiętać o zabraniu ze sobą maseczek, bądź innych części garderoby do zakrycia ust i nosa. Warto też zaopatrzyć się w ciepłe ubrania lub koce, gdyż wieczór może być chłodny, a seans potrwa około dwóch godzin. Ewentualne przekąski i napoje będzie można kupić na miejscu.

Udział w Kinie Plenerowym jest bezpłatny. Wydarzenie realizowane ze środków projektu „Razem zdziałamy więcej”, realizowanego w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych.

/Informacja i zdjęcie Fundacji Krzyżowa/