Strona główna Kultura Kino plenerowe w Komorowie

Kino plenerowe w Komorowie

0

Trzeci seans z Kina Plenerowego, organizowanego przez Fundację „Krzyżowa”, odbędzie się w Komorowie, już w najbliższą sobotę 22 sierpnia. Tym razem będzie można zobaczyć kilka filmów, adresowanych do odbiorców w różnym wieku.

Wieczór rozpocznie się o godz. 20.00 projekcją filmów krótkometrażowych dla dzieci, która potrwa około pół godziny. Następnie zaprezentowany zostanie komediodramat „Projektantka” z Kate Winslet, w reżyserii Jocelyn Moorhouse.

Na kinomanów będzie czekać ok. 100 leżaków, a ponieważ frekwencja na wcześniejszych seansach Kina Plenerowego była duża, organizatorzy sugerują, żeby asekuracyjnie zabrać ze sobą własne kocyki – nie zabraknie miejsca na rozłożenie ich. Salą kinową będzie przestronne boisko, co zapewni również możliwość zachowania dystansu społecznego i bezpieczeństwa. Organizatorzy proszą jednak o zabranie ze sobą maseczek lub innych części garderoby do zakrycia ust i nosa. Warto zaopatrzyć się również w ciepłe ubrania, ponieważ wieczory bywają chłodne.

Udział w Kinie Plenerowym jest bezpłatny. W przypadku deszczu seans odbędzie się w innym terminie.

Wydarzenie realizowane ze środków projektu „Razem zdziałamy więcej”, realizowanego w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych.

/inf. organizatora/

Poprzedni artykułAwaria na remontowanej stacji paliw
Następny artykułKino na kocykach w Świdnicy