Strona główna Sport Piłka nożna Coraz mniej wejściówek na mecz z MKS-em Kluczbork

Coraz mniej wejściówek na mecz z MKS-em Kluczbork

0

Za nami historyczna inauguracja sezonu i mecz z Ruchem Chorzów, ale nasi piłkarze przygotowują się dalej i myślami są już przy kolejnych bojach o punkty z Wartą Gorzów Wielkopolski (sobota, 8 sierpnia – wyjazd) i MKS-em Kluczbork (środa, 12 sierpnia – stadion Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji). Właśnie ruszyła sprzedaż wejściówek na najbliższe domowe spotkanie. 

Wejściówki na mecz z Ruchem rozeszły się błyskawicznie i tym razem z pewnością będzie podobnie! Drodzy kibice liczymy na Wasze wsparcie i informujemy, że można już zakupywać bilety! Wciąż można nabywać karnety (pozostałe 8 meczów), które będą już w cenie 90 zł. Ich posiadacze biorą udział w losowaniu klubowych gadżetów i voucherów od naszych partnerów w trakcie przerw w spotkaniach i co ważne nie muszą kupować za każdym razem pojedynczych biletów w przedsprzedaży w siedzibie klubu! Pojedyncze bilety na ten atrakcyjnie zapowiadający się bój z byłym pierwszoligowcem również będą – kwota 15 zł! – czytamy na witrynie Polonii-Stali Świdnica. 

 

Wejściówki na całą jesień, a także pojedyncze bilety można nabywać w kolejnych dniach według grafiku (siedziba klubu – Śląska 35A – murowany budynek):

– środa, 5 sierpnia: 16.30 – 19.30

– czwartek, 6 sierpnia: 16.30 – 19.30

– piątek, 7 sierpnia: 16.30 – 19.30

lub do wyczerpania zapasów, jak miało to miejsce podczas spotkania z Ruchem…

 

Na trybunach zgodnie z wytycznymi zasiąść będzie mogło 500 kibiców. Pozostało jeszcze około 250 wejściówek. 

 

Poprzedni artykułMielonka z groźną bakterią. GIS ostrzega
Następny artykułZmarł na tyłach świdnickiego szpitala. Jest decyzja prokuratury