Po czteromiesięcznej przerwie znów będzie można wybrać się na poszukiwanie skarbów. Wraca Giełda Staroci, Numizmatów i Osobliwości.
Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza 2 sierpnia do świdnickiego Rynku. – Giełda jest w tej samej lokalizacji i w tych samych godzinach co do tej pory. Prosimy jednak pamiętać, aby nosić maseczki, dezynfekować ręce, przebywając w grupie osób i by zachowywać dystans społeczny. Stoiska wystawców będą ustawione nieco luźniej, aby pomóc Państwu w trzymaniu odległości. Prosimy też o stosowanie się do poleceń Organizatorów Giełdy i Straży Miejskiej – czytamy w ogłoszeniu ŚOK.
/opr. red./



![Ekumeniczne kolędowanie w Kościele Pokoju z chórem „Tactus Sonus” i Maciejem Batorem [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/Nabozenstwo-Dziewieciu-Koled-i-Czytan-w-Kosciele-Pokoju-2026.01.06-19-238x178.jpg)

![Wypadek pod Strzegomiem. Nie żyje kierowca [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/IMG-20260107-WA0001-100x75.jpg)




![DRUMMERS FROM HELL Festival 2025. Kto wygrał zaproszenia? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/Drummers-From-Hell-Fest-2024-@-Swidnicki-Osrodek-Kultury-foto-Rafal-Kotylak-14_small-100x75.jpg)
