Do szpitala trafił kierowca Seata Toledo, który wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust. Przyczyny wypadku ustala policja.
Do zdarzenia doszło ok. 11.30 na drodze z Żarowa do Mielęcina. – Na wysokości Krukowa samochód wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust w przydrożnym rowie. Poszkodowany 46-latek, mieszkaniec powiatu świdnickiego, został przewieziony do szpitala – informuje Magdalena Ząbek z KPP w Świdnicy.
Za zdjęcia dziękujemy czytelnikowi.







![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/ul.-Franciszkanska-1-100x75.jpg)

![Znane ballady i filmowe piosenki Barbry Streisand na koncercie w Świdnicy. Wygraj zaproszenie [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)
![Nowe show Cyrku Wictoria już jutro w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/page_-fot.-Cyrk-Wictoria-100x75.jpg)