Strona główna Wydarzenia Mała łazienka w bloku – ciekawe rozwiązania – Galeria zdjęć

Mała łazienka w bloku – ciekawe rozwiązania – Galeria zdjęć

0

Mieszkając w bloku wiele osób ma znacznie ograniczony metraż mieszkania. Zazwyczaj znajdująca się w nim łazienka jest po prostu mała. Jak ją urządzić by była praktyczna i elegancka?

Wbrew pozorom da się urządzić ładną łazienkę bez angażowania projektanta. Oczywiście nie jest to łatwe, gdy na małej przestrzeni chcemy umieścić jak najwięcej szafek. Pomocne będzie zastosowanie różnego rodzaju rozwiązań, dzięki którym dużą część rzeczy będziemy mogli schować.

Mała łazienka w bloku z prysznicem
Jakie aranżacje będą idealne do małej łazienki?  Płytki zawsze optycznie nieco powiększają nam pomieszczenie. Przy małych pomieszczeniach zazwyczaj unika się jakiś ekstrawaganckich wzorów płytek, a także ciemnych odcieni glazury. Dużo ciekawych aranżacji znajdziesz w galerii zdjęć modnych wykończeń małej łazienki medicot.pl/mala-lazienka-w-bloku-zdjecia/

Jak urządzić małą łazienkę 4m2?
W małej łazience w bloku zazwyczaj zamiast wanny wybiera się prysznic, dzięki czemu możemy zaoszczędzić dodatkową przestrzeń na zamykaną szafkę bądź miejsce pod pralkę. Bardzo ważne jest też lustro, które jeżeli jest duże także nieco optycznie zwiększa nam rozmiar łazienki. Oczywiście w łazience o niewielkim metrażu można zamontować zamiast prysznica małą wannę, aczkolwiek jeżeli zależy nam na większej przestrzeni, to warto wybrać jednak prysznic.

Mała kuchnia w bloku jak urządzić?
Podobny rzecz się ma z urządzeniem małej kuchni w bloku. Najlepiej wykorzystać każdą dostępną przestrzeń. Zarówno w małej łazience, jak i w kuchni warto pomyśleć o zamontowaniu podwieszanych szafek, dzięki czemu zyskamy powierzchnie na przechowywanie różnych rzeczy, a poniżej szafek nadal będziemy mieli miejsce do zagospodarowania.

Meble kuchenne ciekawe rozwiązania
Jak zagospodarować przestrzeń w małej kuchni? Bardzo ciekawe rozwiązania i zorganizowania miejsca w szafkach znajdziesz w kolejnej galerii medicot.pl/mala-kuchnia-w-bloku-zdjecia-ciekawe-rozwiazania-do-kuchni/. Jest tam mnóstwo interesujących rozwiązań m.in. jak zaprojektować meble, żeby zmieścić jak najwięcej rzeczy. Dzięki zastosowaniu pomysłowych schowków w meblach kuchennych optymalnie możemy wykorzystać nawet najmniejszy fragment kuchni.

/Artykuł sponsorowany/