Strona główna Wydarzenia Jak znaleźć dobry odkurzacz pionowy z funkcją mycia?

Jak znaleźć dobry odkurzacz pionowy z funkcją mycia?

0

Czyszczenie podłogi bywa sporym wyzwaniem. Wiadomym jest, że parkiet, płytki, czy też kamienną posadzkę dość łatwo zarysować. Właśnie dlatego większość osób wykorzystuje podczas sprzątania mop, co nie jest najwygodniejszym rozwiązaniem. Trzeba wziąć pod uwagę, że jest to opcja mało higieniczna, a jednocześnie wymagająca sporego nakładu pracy. Właśnie dlatego warto jest postawić na dobry odkurzacz pionowy z funkcją mycia. Nieprawdą jest, że takie urządzenie musi kosztować majątek. To zakup na każdą kieszeń!

Jak wygląda czyszczenie na mokro?
Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy z funkcją mycia gwarantuje wysoki poziom uniwersalności, dzięki czemu można stosować go do różnych rodzajów powierzchni. Czyszczenie na mokro przebiega sprawnie, a jednocześnie niekłopotliwie. Pierwszym krokiem jest oczywiście uzupełnienie zbiornika na wodę – to właśnie ona jest niezbędna podczas czyszczenia. W niektórych przypadkach konieczna jest wymiana końcówki na specjalną nakładkę.

Proces czyszczenia na mokro jest w pełni bezpieczny. Woda z zabrudzeniami jest zasysana do odpowiedniego zbiornika. Nie osadza się ona na powierzchni, a więc można uniknąć smug i pozostałości zabrudzeń. Nie ma konieczności dodatkowego osuszania podłogi za pomocą suchej szmatki.

Jakie urządzenie wybrać?
Najlepsze odkurzacze z funkcją czyszczenia na mokro zapewniają ponadprzeciętną wydajność. Oznacza to krótki czas oczyszczania pomieszczenia. Przed podjęciem decyzji o zakupie należy sprawdzić m.in.
– Rodzaj odkurzacza – zdecydowana większość odkurzaczy z funkcją mycia to modele pionowe. Nie można jednak zapomnieć o urządzeniach warsztatowych, czy też robotach sprzątających.
– Długość ładowania i czas pracy – warto sprawdzić, ile trwa pełny cykl ładowania, a także, jak długo może pracować akumulator po pełnym naładowaniu.
– Pojemność pojemnika na wodę – najlepiej, aby wybrany odkurzacz posiadał dwa pojemniki – jeden na czystą, a drugi na brudną wodę. W ten sposób można ograniczyć zakres obsługi.

Nadal nie wiesz jaki odkurzacz z funkcją mycia wybrać? Sprawdź: https://rankingodkurzacz.pl/najlepsze-odkurzacze-z-funkcja-mycia/

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułPrezydent Świdnicy okłamuje radnych i mieszkańców ws. remontu Alei Niepodległości? Konserwator wojewódzki: żadne wnioski i dokumenty nie wpłynęły
Następny artykułW oczekiwaniu na premierę „Mulan” [ROZWIĄZANIE KONKURU]