Strona główna Wydarzenia Wilczki po sąsiedzku

Wilczki po sąsiedzku

0

Nadleśnictwo Wałbrzych pochwaliło się nowymi mieszkańcami swoich lasów. W foto pułapkę złapały się trzy wilcze maluchy. W trosce o zwierzęta leśnicy nie zdradzają nawet przybliżonej lokalizacji.

Na początku widzieliśmy ciężarną samicę (pamiętacie?) – byliśmy pewni na 90% że będą małe, potem nagraliśmy ją, jak jako zmęczona matka wyszła napić się wody – pewność już wynosiła 99%, a teraz mamy je – opisują nagranie leśnicy na swoim fb i dziękują  leśniczemu Andrzejowi Stochlowi oraz podleśniczemu Pawłowi Krupie, którzy zbierają informacje i dokumentują życie wilków w nadleśnictwie.

Często też martwicie się o nasze wilki – nie musicie! Andrzej i Paweł bardzo dobrze monitorują obszar gdzie one najczęściej występują i pilnują żeby nic im się nie stało. Teraz trzymajmy kciuki, żeby nasze wilczki nagrywały nam się częściej i lepiej – dodają pracownicy Nadleśnictwa Wałbrzych.

Fotopułapka: Andrzej Stochel

xxx

Poprzedni artykuł#GaszynChallenge. Pompują radni, urzędnicy, sportowcy i pracownicy fabryki Electrolux. Wszystko dla chorych maluchów [VIDEO]
Następny artykułRzeki podnoszą poziom