Strona główna Kultura „Wakacyjne kino na leżakach” w Burkatowie

„Wakacyjne kino na leżakach” w Burkatowie

0

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Sołectwo Burkatów zapraszają na plenerowe „Wakacyjne kino na leżakach”, które odbędzie się w najbliższą sobotę na boisku sportowym w Burkatowie. Liczba miejsc ograniczona!

4 lipca w ramach kina plenerowego odbędą się dwa seanse. Podczas pierwszego, który rozpocznie się o godz. 19.00 wyświetlony zostanie komediowy film familijny „Daddy Cool”. Następnie o godz. 21.00 widzowie będą mogli obejrzeć film „Zawód: Kobieciarz”.

Po darmowe wejściówki na to wydarzenie (specjalne opaski na rękę) należy zgłaszać się w biurze Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnica na ul. B. Głowackiego 4 (pokój 314).

Na uczestników będą czekały wygodne leżaki.  Podczas seansów obowiązują zasady reżimu sanitarnego ze względu na wciąż panującą epidemię koronawirusa. Ze strony organizatora zostaną zapewnione środki dezynfekujące a miejsca zostaną ustawione w odpowiednich odległościach. Należy jednak pamiętać o maseczkach i o przestrzeganiu podstawowych zasad bezpieczeństwa.

/GOKSiR Świdnica, opr. mn/

Poprzedni artykułOgromne zainteresowanie turniejem, przedstawiamy pierwszych zwycięzców
Następny artykułKoleje Dolnośląskie przywracają kolejne pociągi. Wznowione zostaną też połączenia międzynarodowe