Strona główna Wydarzenia Świdnica Szkoła rodzenia wznawia działalność

Szkoła rodzenia wznawia działalność

0

Po trzymiesięcznej przerwie przyszli rodzice znów mogą zasięgnąć bezcennych informacji o porodzie i pielęgnacji noworodka w szkole rodzenia, prowadzonej w świdnickim szpitalu. Zajęcia prowadzą doświadczone położne.

Zdjęcie archiwalne

Szkoła rodzenia powstała z inicjatywy położnej oddziałowej Elżbiety Mierzejewskiej i rozpoczęła działalność 15 września 2011 roku. Ma na swoim koncie certyfikaty jakości i odznaki dla wyróżniającej się szkoły rodzenia,  ale przede wszystkim – uznanie wielu „absolwentów”.

Zajęcia trwają przez 2 miesiące i obejmują 40 godzin wykładów, projekcji, ćwiczeń, pracy na fantomach, a także zwiedzanie szpitala. Z uczestnikami spotykają się pediatrzy, rehabilitanci, ginekolodzy-położnicy, psycholog.

Po przerwie szkoła wznawia działalność i informuje o zmianach. Wejście znajduje się obecnie od strony parkingu głównego. Można zapisać się telefonicznie (tel. 74/8517565) w poniedziałki w godz. 15:00 – 16:00. Zgłoszenia przyjmowane są również elektronicznie – e-mail: [email protected] Ciężarne będą indywidualnie informowane o terminie pierwszego spotkania oraz zasadach uczestnictwa w zajęciach.

/opr. red./

Poprzedni artykułNie udało się uratować 25-letniego pasażera
Następny artykułKoronawirus w powiecie świdnickim: kolejne wyzdrowienia