Strona główna Sport Inne Świdnicka Furia powróci we wrześniu

Świdnicka Furia powróci we wrześniu

1

Nie w czerwcu, a z początkiem września odbędzie się kolejna – trzecia edycja Dabro-Bau Furii Świdnickiej. Teren wokół zalewu Witoszówka tradycyjnie zamieni się w naszpikowaną przeszkodami trasę. Jedno jest pewne, będzie się działo…

Reagując na wprowadzony stan epidemii oraz istniejące ograniczenia i obostrzenia sanitarne, informujemy, że 5 września 2020 roku planowana jest już trzecia edycja imprezy sportowej Dabro-Bau-Furia Świdnicka! Jednakże pamiętać należy, iż końcowo event będzie zależał od istniejących obostrzeń sanitarnych oraz zmian związanych z działalnością sportową. Zapisy niebawem… Wierzymy, że spotkamy się na trasie. Zatem do zobaczenia! – czytamy na stronie organizatorów wydarzenia.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku teren wokół zalewu zmienił się w trasę naszpikowaną różnego rodzaju przeszkodami, zarówno naturalnymi, jak i sztucznymi. Biegacze do pokonania mieli m.in. cieki wodne, górki, drzewa, ściany, liny, trawersy poziome, pajęczyny linowe, zasieki, trylinki i beczki z piaskiem. Było to ekstremalne wyzwanie dla miłośników aktywnego spędzania czasu, którzy nie boją się wyzwań i bliskich spotkań z wszechobecnym błotem. Przeszkody umieszczone były zarówno w potoku Witoszówka, jak i na przyległym terenie. Długość trasy wynosiła około 7 kilometrów. W drugiej edycji Dabro-Bau Furii Świdnickiej udział brały osoby pełnoletnie, w sumie około 400 osób.

/MDvR/

Poprzedni artykułDarmowe godziny na kortach tenisowych
Następny artykułZakażone dwie kolejne kobiety, 65 ozdrowieńców