Strona główna Bez kategorii Rozpocznij swoją piłkarską przygodę w certyfikowanej szkółce PZPN!

Rozpocznij swoją piłkarską przygodę w certyfikowanej szkółce PZPN!

0

Miejski Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica ogłasza kolejny nabór do nowo powstających grup piłkarskich w kategoriach smerf (rocznik 2016 i młodsi), skrzat (2014-2015), żak (2012-2013), orlik (2010-2011), a także do starszych zespołów. Dołącz już dziś do biało-zielonych szeregów, jedynego klubu na naszym terenie posiadającego drużyny w ligach dolnośląskich i mogącego pochwalić się złotym certyfikatem Polskiego Związku Piłki Nożnej!

Złota gwiazdka certyfikacji to niesłychane wyróżnienie dla Miejskiego Klubu Sportowego Polonia-Stal Świdnica. To docenienie wieloletniej pracy z dziećmi i młodzieżą popartej licznymi sukcesami na terenie naszego województwa, całego kraju, a także w turniejach zagranicznych. To nie byłoby również możliwe gdyby nie odpowiednia baza sportowa, czy wykwalifikowana kadra trenerska, która potrafi zaszczepić miłość do sportu już u najmłodszych adeptów futbolu. Warto zaznaczyć, że na terenie Dolnego Śląska, Polski Związek Piłki Nożnej wyróżnił złotym certyfikatem jedynie cztery ośrodki piłkarskie. To świadczy dobitnie o wartości tej gwiazdki i sukcesie odniesionym przez biało-zielonych.

Mimo, iż zapisy do klubu prowadzone są przez cały rok, to teraz w wakacje tradycyjnie rusza duży nabór do nowo powstających grup treningowych Miejskiego Klubu Sportowego Polonia-Stal Świdnica. Zapisy prowadzone są szczególnie do najmłodszych grup szkoleniowych – smerfów (rocznik 2016 i młodsi), skrzatów (2014-2015), żaków (2012-2013) i orlików (2010-2011). Biało-zieloni zapraszają także starszych piłkarzy z kategorii wiekowych młodzików, trampkarzy, juniorów młodszych i juniorów, pragnących spróbować swoich sił w klubie ze Śląskiej.

Już dziś dołącz do bardzo licznych biało-zielonych szeregów – klubu, który w swoich strukturach posiada blisko pół tysiąca piłkarzy i piłkarek, zrzeszonych w ponad 20 grupach szkoleniowych. Wszelkie informacje i zapisy pod numerem telefonu: 604-862-195. – Czekamy na Wasze zgłoszenia – apelują przedstawiciele Miejskiego Klubu Sportowego Polonia-Stal Świdnica.

/MKS Polonia-Stal Świdnica/