Strona główna 112 Policjanci zatrzymali poszukiwanego 28-latka. W zamrażalniku trzymał narkotyki

Policjanci zatrzymali poszukiwanego 28-latka. W zamrażalniku trzymał narkotyki

0

Świdniccy policjanci zatrzymali 28-latka poszukiwanego celem odbycia zaległej kary pozbawiania wolności. Podczas zatrzymania w mieszkaniu mężczyzny odnaleziono m.in. marihuanę oraz amfetaminę.

W trakcie zatrzymania, w mieszkaniu mężczyzny – na kanapie w jednym z pokoi – policjanci ujawnili worki strunowe z zawartością suszu roślinnego, a na szklanej ławie w tym samym pokoju policjanci odkryli rozsypany biały proszek. W toku dalszego przeszukania, w zamrażalniku funkcjonariusze ujawnili worek foliowy z zawartością białego proszku. Badania narkotestem potwierdziły, że zabezpieczony susz to marihuana, a zabezpieczona biała substancja to amfetamina. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 4000 porcji handlowych tych narkotyków – mówi Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji.

Nielegalny towar przekazano do policyjnego depozytu, natomiast 28-latek trafił do aresztu. – Mieszkaniec powiatu świdnickiego w sprawie usłyszał już zarzuty m.in. posiadania znacznych ilości środków psychotropowych i substancji odurzających. Za czyny, których się dopuścił, grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zdecyduje sąd – dodaje rzecznik KPP Świdnica.

/KPP Świdnica, opr. mn/

Poprzedni artykułKoronawirus w powiecie świdnickim. 16 osób objętych kwarantanną
Następny artykułOstatni Czwartek Lekkoatletyczny przed wakacjami