Strona główna Temat dnia Nie tylko koronawirus, czyli kiedy ozonowanie może być pomocne

Nie tylko koronawirus, czyli kiedy ozonowanie może być pomocne

0

Jeśli jesteś ciekaw sposobu działania ozonu w neutralizacji alergenów albo chcesz dowiedzieć się, jakie rakotwórcze związki chemiczne mogą kryć się w Twoim domu lub miejscu pracy, ile roztoczy i mikroorganizmów jeździ na gapę Twoim samochodem – odwiedź naszą stronę i przeczytaj więcej – mówi Samuel Domański z firmy Widłobrody.

Ozonowanie może być pomocne nie tylko w przypadku ryzyka wirusów Covid-19, to także doskonały środek sposób aby pozbyć się na stałe brzydkiego zapachu z pomieszczeń, wciąż powracającego na ścianach pomieszczeń, mikroorganizmów, bakterii, a także związków takich jak fomaldehyd czy ksylen, które obecne są zwłaszcza w nowych i odremontowanych pomieszczeniach. Ozon jest także skuteczny w przypadku neutralizacji alergenów, nie tylko roztoczy ale także pyłków roślinnych.

Jesteśmy pierwszą firmą w Świdnicy, która świadczyła usługi skoncentrowane wyłącznie na wykorzystaniu ozonu. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, a przede wszystkim wiedzą jak odpowiednio wykorzystywać ozon by był nie tylko skuteczny, ale przede wszystkim bezpieczny. Dzięki dużej mocy generatorów ozonu osiągamy stężenia, które gwarantują skuteczność zabiegu ozonowania – twierdzi właściciel firmy Widłobrody.

Jak zauważa Samuel Domański, regularne ozonowanie to korzyści nie tylko związane z bezpieczeństwem w czasie pandemii. Powietrze wewnątrz budynków pozbawione związków chemicznych to korzyść dla zdrowia w dłuższej perspektywie, mniejsze ryzyko zachorowania na groźne choroby układu oddechowego czy nowotwory. To także lepsze samopoczucie na co dzień i wyższa jakość życia.

Ozon jest gazem silnie trującym, może mieć zgubny wpływ na układ oddechowy nawet w małych ilościach. Jeśli chcesz mieć pewność efektu dezynfekcji a zarazem poczucie bezpieczeństwa zaufaj nam – naszą wiedzę czerpiemy bezpośrednio z zagranicznej literatury naukowej a nie informacji marketingowych, które często nie mają pokrycia w rzeczywistości – dodaje.

Dowiedz się więcej na stronie lub skontaktuj się z firmą

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułKoronawirus w powiecie świdnickim: kolejne wyzdrowienia
Następny artykułCzytelnicza budka w Żarowie