Strona główna Sport Siatkówka Młode siatkarki zagrały w Miękini i Brzegu Dolnym

Młode siatkarki zagrały w Miękini i Brzegu Dolnym [FOTO]

0

To był bardzo pracowity weekend dla młodych zawodniczek Miejskiego Klubu Siatkówki Polonia Świdnica. Nasze dwie biało-zielone drużyny rywalizujące w kategorii dwójek zaprezentowały swoje umiejętności podczas turnieju w Miękini, drużyna trójek pojechała do Brzegu Dolnego. 

Na starcie Ogólnopolskiego Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt o Puchar Kinder +Sport w kategorii dwójek stanęło łącznie 28 ekip. Wszystkie zawodniczki pokazały duże umiejętności i waleczność, a na swoim koncie mają już pierwsze wygrane mecze. – Dziękujemy naszym podopiecznym za udział w rozgrywkach reprezentując barwy MKS-u Polonia Świdnica, ale także za ciężką pracę, a rodzicom za pomoc i zaangażowanie – przekazuje Grażyna Działowska, prezes Polonii Świdnica.

Biało-zieloni puścili do boju dwie drużyny dowodzone przez trenera Tomasza Gołowkina. Zespół w składzie: Lena Jasińska, Maja Długołęcka i Zuzanna Matuszak wywalczył wysokie, trzecie miejsce. Druga drużyna grająca w zestawieniu: Patrycja Kanecka, Zuzanna Madziara oraz Yilmaz Loya uplasowała się na lokatach 16-23. W Brzegu Dolnym odbył się z kolei dolnośląski turniej w kategorii trójek. Podopieczne Aleksandry Całki, która zastąpiła Katarzynę Czaplę zagrały w składzie: Wiktoria Ligierko, Anna Gładysz, Wiktoria Przychodzka, Aleksandra Rewers i Nikola Dolak.

Poprzedni artykułKoronawirus w powiecie świdnickim. Nie ma nowych zachorowań, rośnie liczba ozdrowieńców
Następny artykułKwietny wandal ukarany mandatem [FOTO]