Strona główna Wydarzenia Komfortowa odzież bhp w ofercie hurtowni i sklepu bhp

Komfortowa odzież bhp w ofercie hurtowni i sklepu bhp

0
Zaopatrzenie pracowników swojej firmy w środki ochrony jest wymogiem tych czasów i dbałością o zdrowie i życie zatrudnionych ludzi. Dokonując zakupu w sklepie bhp nowoczesnej odzieży roboczej, obuwia ochronnego i środków ochrony indywidualnej, tworzone są niezwykle bezpieczne i komfortowe warunki pracy dla pracowników każdego przedsiębiorstwa.

Odzież bhp chroni zdrowie ludzkie i życie przed agresywnymi skutkami niekorzystnych czynników produkcji i środowiska, dzięki czemu zachowany jest potencjał całej załogi.

Zakup odzieży i akcesoriów dla ochrony pracowników w hurtowni bhp
Hurtownia odzieży roboczej zapewnia zaopatrzenie każdego stanowiska pracy w niezbędne artykuły chroniące pracowników przed zagrożeniami, jakie mogą mieć miejsce w czasie wykonywania pracy. Hurtownia bhp stara się dotrzymywać kroku światowym trendom na rynku środków ochrony indywidualnej, dlatego posiada wiedzę na temat warunków pracy w przedsiębiorstwach. Dzięki temu może szybko reagować na zmiany potrzeb rynku oraz minimalizacji czasu potrzebnego klientowi na otrzymywanie produktów i informacji na temat wyposażenia ochronnego. Asortyment jest cały czas uaktualniany i poszerzany o nowe produkty znajdujące zainteresowanie klientów.

Katalog hurtowni bhp oraz sklepu bhp zawiera następujące artykuły ochronne

  • Odzież robocza
  • Odzież ochronna
  • Rękawice robocze
  • Buty robocze
  • Ochrona przed upadkiem z wysokości
  • Ochrona słuchu, głowy, oczu, twarzy
  • Ochrona dróg oddechowych
  • Apteczki/ gaśnice/ znaki.

Identyfikacja wizualna, zakup niestandardowej i rozpoznawalnej odzieży bhp dla pracowników jest bardzo ważna. Pracownicy hurtowni bhp mają ogromne doświadczenie w doborze odpowiedniego asortymentu ochronnego dla danego stanowiska pracy i służą pomocą podczas kompletowania zamówienia. Poza dystrybucją środków ochronnych, hurtownia posiada własną szwalnię. Doskonała znajomość nowoczesnych materiałów i akcesoriów, wzorów, wiodących trendów w projektowaniu i technologii produkcji odzieży bhp pozwala specjalistom tworzyć unikalne rozwiązania w oparciu o najlepsze modele.Tożsamość przedsiębiorstwa jest integralną częścią jego wizerunku, pracownicy są wizytówką każdej firmy, dlatego powinni wyglądać nienagannie i czuć się komfortowo w noszonych ubraniach roboczych. Dzięki staraniom o prawidłowe zaopatrzenie swojej załogi w wysokiej, jakości odzież firma staje rozpoznawalna, wpływa to również na wzrost lojalności pracowników.

Znakowanie odzieży bhp – logo
Zdobienie odzieży bhp logo jest łatwym i szybkim sposobem na nadanie jej stylu firmowego, uczynienie rozpoznawalną, jest podkreśleniem indywidualności firmy. Różne sposoby nanoszenia logo: haft, sitodruk, sublimacja, druk cyfrowy, subliflock, naszywki, flock, nadruk odblaskowy srebrny pozwalają wybrać najbardziej odpowiedni dla klienta. Na wybranej odzieży i we wskazanych obszarach umieszczane jest logo.

Odzież ochronna i robocza dostępna w sklepie bhp
Zamawiając odzież ochronną w hurtowni bhp Ferpol można mieć pewność, że skutecznie ochroni ona pracowników przed niebezpieczeństwami, jakie mogą pojawić się w czasie wykonywania pracy. Oferta obejmuje wyposażenie służb medycznych, pracowników zatrudnionych w przemyśle spożywczym, chemicznym, oraz specjalistów przedsiębiorstw budowlanych i przemysłowych. Odzież ochronna dostosowana jest do każdej pory roku, można nabyć lekkie kombinezony oraz ocieplane kurtki i wiele innych ubrań.

Niezbędnym zabezpieczeniem pracowników jest odzież ochronna odblaskowa, antyelektrostatyczna, przeciwdeszczowa i kwasoodporna chroniąca całe ciało. W sklepie bhp sprzedawana jest nie tylko odzież pochodząca od znanych producentów, ale również wykonywana we własnej szwalni, dzięki czemu można nabyć ubrania komfortowe, bezpieczne po przystępnej cenie.

/Artykuł sponsorowany/