Strona główna Wydarzenia Marcinowice Gmina Marcinowice: zajęcia w przedszkolu i oddziałach przedszkolnych zawieszone do 24 maja

Gmina Marcinowice: zajęcia w przedszkolu i oddziałach przedszkolnych zawieszone do 24 maja

0

Nie 18 maja, jak wcześniej zakładano, a dopiero tydzień później nastąpi otwarcie Publicznego Przedszkola w Marcinowicach oraz oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej w Marcinowicach i Strzelcach.

Pod koniec kwietnia Urząd Gminy Marcinowice poinformował, że otwarcie placówek uzależnione będzie od sytuacji epidemiologicznej panującej zarówno w kraju, jak i w gminie, a wstępnie przedstawiony wówczas termin może ulec zmianie.

Zgodnie z zarządzeniem wójta Gminy Marcinowice z dnia 14 maja 2020 r. zajęcia w Publicznym Przedszkolu w Marcinowicach oraz oddziałach przedszkolnych przy szkołach podstawowych pozostają zawieszone do dnia 24 maja włącznie – poinformował Urząd Gminy. O kolejnych decyzjach związanych z funkcjonowaniem placówek na terenie gminy rodzice będą informowani na bieżąco.

/UG Marcinowice, opr. mn/

Poprzedni artykułHarcerska fabryka nie ustaje w pracach. Uszyto już blisko 10 tys. maseczek, ruszyło składanie ochronnych przyłbic
Następny artykułBloczki betonowe – czyli doskonały pomysł na ściany fundamentowe