Strona główna 112 Był poszukiwany, wpadł z narkotykami

Był poszukiwany, wpadł z narkotykami

0

Kilkanaście porcji narkotyków miał przy sobie 31-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego, który w miniony wtorek został zatrzymany przez policję. Mężczyzna był poszukiwany celem odbycia kary pozbawiania wolności.

31-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego był poszukiwany celem odbycia kary pozbawiania wolności na podstawie wyroku Sądu Rejonowego w Legnicy. Do zatrzymania doszło w 19 maja w godzinach popołudniowych w Świdnicy. Funkcjonariusze w czasie zatrzymania przy mężczyźnie ujawnili srebrne „zawiniątko” z białym proszkiem, który poddano badaniom na testerze narkotykowym. Test potwierdził, że zabezpieczona substancja to metamfetamina – mówi Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji.

31-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, a następnie do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał zaległą karę pozbawienia wolności. – Mężczyzna odpowie również za posiadanie środków odurzających, za co ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności – dodaje Ząbek.

/KPP Świdnica, opr. mn/

Poprzedni artykułNajwiększe targowisko w powiecie znów działa. Jest inaczej niż przed pandemią [FOTO]
Następny artykułPobili na śmierć, bo „nie lubią damskich bokserów”