Po blisko dwumiesięcznej przerwie Świdnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji ponownie uruchomi swój punkt obsługi klientów oraz kasę.
– 11 maja uruchamiamy Biuro Obsługi Klienta oraz kasę przy ul. Wrocławskiej 10. Pracownice BOK będą do dyspozycji od godz.7.00 do 15.00, kasa będzie otwarta od godz.9.00 do 14.00 – informuje Witold Tomkiewicz, rzecznik ŚPWiK. BOK oraz kasa wodociągów były zamknięte od 16 marca.
– Na swoje trasy powracają też nasi pracownicy odczytujący liczniki. Będą zdrowi, ale dla własnego i Państwa bezpieczeństwa zaopatrzyliśmy ich w indywidualne środki ochrony: przyłbice, maseczki i jednorazowe rękawiczki – dodaje.
/ŚPWiK, opr. mn/

![Upał ich nie odstraszył! Pobiegli dla mokrych nosków ze świdnickiego schroniska [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Festiwal-Mokrych-Noskow-2026.06.28-11-238x178.jpg)

![Pojechali turystycznie i ekologicznie. Za nami 12. Dolnośląski Rajd o Kropelce [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/12-Dolnoslaski-Rajd-o-Kropelce-2026.06.27a-1-238x178.jpg)

![Policjanci poszukują 14-letniej Oliwii [ODNALEZIONA]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2023/03/policja-ilustracyjne-2023.03.06-5-100x75.jpg)




