Strona główna Temat dnia Trzy tunele Flyspotu w Polsce. Najbliższy w Mirosławicach koło Wrocławia

Trzy tunele Flyspotu w Polsce. Najbliższy w Mirosławicach koło Wrocławia

0
Większość z nas pamięta mit o Ikarze, który próbował pokonać grawitację. Większość z nas pamięta również, jak ta przygoda się skończyła…

Marzenie o swobodnym lataniu towarzyszy człowiekowi od wieków, ale jeszcze do niedawna wydawało się nie do zrealizowania! Co się zmieniło? Na rynek wkroczył Flyspot i stworzył miejsca, w których każdy może spełnić swoje marzenia o lataniu! Firma ma już trzy tunele aerodynamiczne w Polsce, a najbliższy z nich znajduje się w Mirosławicach. Tylko około 30 kilometrów i około 30 minut dzieli Wrocławian od tej niezwykłej atrakcji! Sprawdźmy co nas tam czeka!

Flyspot – odleć z profesjonalistami
Flyspot to numer jeden w Polsce, jeśli chodzi o dostarczanie ekstremalnych przeżyć. Specjaliści Flyspot sięgnęli po najbardziej zaawansowane technologie (zaprojektowane przez niemiecką firmę Indoor Skydiving Germany GMBH i opracowane w centrum kosmicznym Politechniki Berlińskiej) i stworzyli najpotężniejsze tunele aerodynamiczne świata, które następnie udostępnili… amatorom! Emocje, które do tej pory były zarezerwowane wyłącznie dla nielicznych osób uprawiających sporty ekstremalne – teraz są w zasięgu naszych rąk.

Tunel aerodynamiczny w Mirosławicach – tu rządzi Flyspot!
Mieszkańcy Dolnego Śląska mogą już teraz skorzystać z tunelu aerodynamicznego w Mirosławicach. Operatorem obiektu i jedynym usługodawcą w tej lokalizacji jest Flyspot. Michał Braszczyński, prezes spółki Aerotunel, która jest właścicielem Flyspot, podkreśla, że absolutnym priorytetem marki jest zapewnienie wszystkim spragnionym wrażeń klientom doskonałej i bezpiecznej zabawy oraz najwyższych standardów obsługi.

Flyspot, oprócz obiektu w Mirosławicach, posiada obecnie jeszcze dwa inne tunele: w Warszawie i w Katowicach. W każdej z tych lokalizacji na miłośników unoszenia się w powietrzu, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych – czeka wykwalifikowana i doświadczona kadra instruktorów, która zadba o to, by każdy lot był… po prostu idealny!

Jak skorzystać z tunelu aerodynamicznego w Mirosławicach?
Do tunelu aerodynamicznego w Mirosławicach prowadzi… flyspot.com. Na stronie www, w maksymalnie prosty i intuicyjny sposób można zarezerwować lot – wystarczy wybrać odpowiednią opcję (pierwszy lot w tunelu, rozpoczęcie treningów lub jestem pro, przeznaczony m.in. dla spadochroniarzy i doświadczonych użytkowników), zaznaczyć liczbę osób (w tym dorosłych i niepełnoletnich), określić interesującą nas lokalizację (Wrocław, oczywiście!) oraz liczbę lotów na osobę (dwa lub cztery), a na końcu wskazać interesującą nas datę i godzinę. Po sfinalizowaniu zakupu – możemy zacząć się przygotowywać. Lot w tunelu aerodynamicznym możemy również podarować komuś w prezencie, w postaci vouchera!

Co jeszcze czeka na nas w Flyspot Mirosławice?
Tunel aerodynamiczny można eksplorować na wiele różnych sposobów: pojedynczo i w mniejszych lub większych grupach, w gronie dorosłych znajomych i całymi rodzinami. Flyspot przygotował ofertę, która ma optymalnie odpowiadać na rozmaite potrzeby klientów i zaspokajać ich różnorodne potrzeby i oczekiwania. Obok treningów o różnym poziomie zaawansowania, znajdziemy w niej m.in. Kids Playground, czyli zajęcia skrojone na miarę małoletnich miłośników latania, a także możliwość organizacji eventów firmowych, absolutnie odlotowych imprez urodzinowych, wieczorów kawalerskich i panieńskich, a także targów, prezentacji i wystaw.

Gotowi na porcję niezapomnianych przeżyć i spełnienie marzenia o swobodnym unoszeniu się w powietrzu? Instruktorzy Flyspot są gotowi wtajemniczyć każdego z nas w latanie!

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułZegarki męskie – jaki model wybrać?
Następny artykułCzwartkowe zbiórki krwi w nowym miejscu