Strona główna Wydarzenia Świdnica PSZOK nieczynny do 14 kwietnia

PSZOK nieczynny do 14 kwietnia

0

Znajdujący się przy ulicy Metalowców w Świdnicy Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych pozostanie zamknięty do połowy kwietnia. To efekt trwającej epidemii i wprowadzonych przez rząd ograniczeń.

W związku z dynamicznie rozwijającą się i niebezpieczną sytuacją związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym chorobę COVID-19, z uwagi na trwający stan zagrożenia zdrowia i w związku z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym – Zakład Oczyszczania Miasta Sp. z o.o. w Świdnicy informuje, że w celu zapobiegania i ograniczenia rozprzestrzeniania się w/w zagrożenia ograniczony zostanie kontakt z klientami.W związku z tym, że na terenie ZOM Sp. z o.o. w Świdnicy prowadzony jest Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK), od dnia 16 marca 2020 roku do 14 kwietnia 2020 roku, odpady nie będą przyjmowane i w tym czasie PSZOK będzie nieczynny – przekazał ZOM Świdnica w komunikacie. Kontakt z biurem możliwy jest pod nr tel. 074 852 21 04 lub drogą mailową: [email protected].

Świdnicki PSZOK jest nieczynny od 16 marca.

/opr. mn/

Poprzedni artykułJaki będzie przebieg ekspresowej S5? Spotkanie z mieszkańcami odwołane, uwagi można zgłaszać przez internet
Następny artykułRestauracje na dowóz/wynos w Świdnicy