Strona główna Wydarzenia Internet stacjonarny w Play

Internet stacjonarny w Play

0
Jeżeli zastanawiasz się nad instalacją stacjonarnego internetu w swoim domu, zależy Ci na wysokiej prędkości przesyłu danych oraz niewygórowanej cenie usługi, koniecznie zapoznaj się ofertą sieci Play. Lektura tego artykułu pozwoli Ci poznać jej główne cechy, zalety i wady.

Dostępne pakiety internetu – ile to kosztuje?
Play przygotował dla swoich klientów trzy różniące się zarówno ceną, jak i szybkością internetu oferty. Pierwsza i najtańsza z całej trójki (50 zł/mc) zapewnia Ci szybkość pobierania danych na poziomie do 150 mb/s oraz 15 mb/s prędkości transmisji wychodzących. Wartości te gwarantują wysoką jakość używania sieci dla pojedynczego, bardzo wymagającego klienta, który systematycznie gra w produkcje on-line, jednocześnie oglądając seriale na platformach streamingowych i czatując ze znajomymi poprzez smartfona. Oferta pierwsza świetnie sprawdzi się także jako internet domowy dla całej rodziny, której członkowie korzystają z sieci naprzemiennie lub jednocześnie, ale ze średnią intensywnością. Drugi pakiet (60 zł/mc) to aż do 300 mb/s, jeżeli chodzi o pobieranie danych i do 20 mb/s szybkości danych wysłanych. Takie wartości są w stanie zapewnić stabilne łącze nawet całej rodzinie pasjonującej się rywalizacją w grach on-line, eksploatującej sieć w tym samym momencie. Trzecia oferta jest najdroższa (70 zł/mc), ale jednocześnie gwarantuje najlepsze osiągi – aż do 600 mb/s szybkości pobierania i 30 mb/s wysłania danych. Opcja ta jest ukłonem w stronę najbardziej wymagających użytkowników internetu – np. youtuberów streamujących live lub pasjonatów filmów w najwyższych jakości obrazu i dźwięku. Pamiętaj, że ceny poszczególnych pakietów dotyczą aktualnych klientów Play – jeśli nie korzystasz z usług operatora, każda z ofert będzie dla Ciebie droższa o 15 zł.
Wady i zalety
Usługa Play z pewnością cechuje się dobrym stosunkiem jakości do ceny, świetnie wypadając na tle bezpośredniej konkurencji – to jej niewątpliwa i główna zaleta. Ponadto musisz wiedzieć, iż na czas trwania umowy operator zapewni Ci (bezpłatnie!) modem wspierający częstotliwości 2,4 i 5 GHz, obsługujący aż do 20 urządzeń jednocześnie! Oprócz kwoty miesięcznego zobowiązania Play pobiera także jednorazową opłatę aktywacyjną w wysokości 50 zł – bez względu na to, który pakiet wybierzesz. Internet stacjonarny w Play ma właściwie tylko jedną wadę – aktualnie z usługi nie można skorzystać na terenie całego kraju. Prawdopodobnie szybko się to zmieni, ale jeśli chcesz przekonać się, czy uzyskasz połączenie w swojej okolicy, odwiedź stronę play.pl.

Internet stacjonarny od Play to rewelacyjna oferta, która zaspokoi potrzeby nawet bardzo wymagających użytkowników sieci.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułRoi się od błędów we wnioskach o wypłatę postojowego
Następny artykułRatownikom zaczyna brakować ochraniaczy na buty. Apel o wsparcie