Strona główna Temat dnia Wycieczki na majówkę 2020 i nie tylko. Ruszają zapisy na weekendowe podróże...

Wycieczki na majówkę 2020 i nie tylko. Ruszają zapisy na weekendowe podróże z MALVĄ

0

Niebawem pojawi się oczekiwany, chyba przez wszystkich, dłuższy odpoczynek i to bez konieczności brania urlopu w pracy, czy opuszczania zajęć w szkole przez najmłodszych. Jeśli jeszcze nie mieliście Państwo czasu na zaplanowanie majówki, z pomocą przychodzi MALVA! Świdnickie biuro turystyczne zaprasza  na wiosenne wycieczki.

Wiosenne wycieczki Biuro Turystyczne MALVA ze  Świdnicy rozpoczyna już końcem marca, by wspólnie świętować kalendarzowy, pierwszy Dzień Wiosny 2020:

  • 21.03.2020r. – Park of Poland SUNTAGO, czyli największy zadaszony Park Wodny w Europie, znajdujący się w pobliżu Warszawy. Koszt wycieczki: 139 zł/os. + wejściówki do obiektu (ceny zaczynają się już od 39 zł/os.- sam więc zdecydujesz ile wydasz);
  • 1.05.2020r. – Berlin (Kolumna Zwycięstwa, Brama Brandenburska, Mur Berliński, Checkpoint Cherlie, Wyspa Muzeów, Alexanderplatz, Uniwersytet Humboldta, Pomnik Pomordowanych Żydów Europy…). Koszt wycieczki: 189 zł/os. – bez żadnych dodatkowych opłat;
  • 2.05.2020r. – Park Narodowy Czeska Szwajcaria (park narodowy słynący z widowiskowych formacji piaskowców, pięknych dzikich dolin i zapierających dech w piersiach wodospadów). Koszt wycieczki: 155 zł/os.
  • 20-21.06.2020r. – Praga i Adrspach Skalne Miasto – dwudniowa wycieczka z noclegiem i śniadaniem w cenie! Koszt wycieczki: 369 zł/os.

Ceny obejmują: transport nowoczesnymi, komfortowymi i bezpiecznymi autokarami, wszystkie wymagane opłaty drogowe, opiekę pilotów, ubezpieczenie NNW i KL.

Ponadto zapraszamy Panie, w każdym wieku i o różnym stopniu kondycji fizycznej, na wakacyjny obóz fitness, który odbędzie się 6-12.07.2020r. w Dźwirzynie. Oferujemy szeroką gamę ćwiczeń, zabiegi lecznicze połączone z konsultacją lekarską, 5 zdrowych posiłków dziennie, basen, jacuzzi, spa oraz spotkania z naszym dietetykiem – zachęca Malwina Szkudlarek z Biura Turystycznego MALVA.

A dla rodziców, chcących wyjechać w wakacje ze swoimi pociechami, mamy propozycję nietuzinkowej wycieczki – turnus wakacyjny w Pogorzelicy, w terminie 18-25.08.2020r. z codziennymi animacjami, warsztatami i imprezami dla dzieci. Ofertę znajdziecie Państwo już niedługo na naszej stronie – dodaje.

Więcej informacji na temat wycieczek na stronie internetowej: https://malva-travel.pl/, w zakładce: WYCIECZKI INDYWIDUALNE.

ZAPISY  już od teraz – telefonicznie: 790 848 970, mailowo: [email protected] lub w facebook’owej wiadomości prywatnej (biuro znaleźć można wpisując na facebooku: @malwinaszkudlarek lub po prostu: MALVA Biuro Turystyczne).

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułŚwidnica zostanie „strefą wolną od nienawiści”?
Następny artykułZwycięski finisz serii sparingów, czas na mecze o stawkę [FOTO]