Strona główna Wydarzenia Świdnica Festyn dla Asi Malinowskiej odwołany. Będzie zbiórka w internecie

Festyn dla Asi Malinowskiej odwołany. Będzie zbiórka w internecie

0

Planowany na 15 marca Sportowy Festyn Charytatywny dla Asi Malinowskiej został odwołany, jednak będzie zbiórka internetowa.

Oświadczenie Stowarzyszenia Budzik

Niestety – wirus dopadł i nas. Ale my się nie poddajemy i przeciwstawiamy się mu ze zdwojoną siłą! Pomożecie? Niestety z przyczyn znanych wszystkim i niezależnych od nas Charytatywny Festyn Sportowy dla Asi Malinowskiej, który był planowany na 15 marca (niedziela) zostaje odwołany. Ale nie całkowicie! Nie spotkamy się na Hali Sportowej w Witoszowie, jednak wykorzystamy siłę, która takim wirusom się nie poddaje – Internet. Bądźcie z nami w niedzielę tutaj, na fanpage i PÓJDŹMY NA WIRTUALNY SZCZYT PO ZDROWIE ASI. W najbliższych dniach poinformujemy Was co i o której będzie się odbywało. W dalszym ciągu jest z nami i wspiera nas Wójt Gminy Świdnica Teresa Mazurek wraz z Urzędem Gminy Świdnica oraz Dyrektor GOKSiR Świdnica Krzysztof Jas z Gminnym Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji w Świdnicy, za co z całego serca dziękujemy! I jeszcze jedna, najważniejsza chyba wiadomość. Postanowiliśmy o połączeniu zbiórki dla Asi z IV Charytatywnym Biegiem „Budzik w PiDżamie”. Rezerwujcie czas, wkładajcie pidżamy i bądźcie z nami 28 czerwca na os. Zawiszów w Świdnicy.
Liczymy na Wasze wsparcie i pokazanie, że przeciwności nam nie straszne, gdy działamy dla innych. RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Zarząd Stowarzyszenia „Budzik”

Poprzedni artykułGaleria Świdnicka odwołuje imprezy, wprowadza wzmożony reżim sanitarny
Następny artykułOd czwartku zawieszone zajęcia w świdnickich placówkach. Magistrat informuje o zamknięciu miejskich instytucji