Strona główna Wydarzenia Czy systemy informatyczne dla firm odmienią bezpieczeństwo danych?

Czy systemy informatyczne dla firm odmienią bezpieczeństwo danych?

0

Rok 2019 to symboliczny kamień milowy w historii polskiej gospodarki. Prowadzenie rejestrowanej działalności gospodarczej bez dostępu do internetu oficjalnie stało się niemożliwe. Dowiedz się, dlaczego warto zainwestować w pogłębioną cyfryzację swojego biznesu.

Systemy informatyczne dla firm rewolucjonizują organizację wewnętrzną
Nie każda działalność gospodarcza wymaga zaawansowanego oprogramowania kadrowo płacowego. W przypadku, w których jedynym pracownikiem firmy jest jej właściciel, jakiekolwiek oprogramowanie można bez trudu zastąpić prostym kalendarzem online.

Wzrost liczby pracowników stwarza przedsiębiorstwu ogromne możliwości rozwoju. Jednakże, brak odpowiednich mechanizmów do zarządzania firmą szybko doprowadzi do sytuacji, w której nawet najlepsi specjaliści nie będą stanowili gwarancji wymiernego zysku. Aby zrealizować potencjał swojego zespołu, zapoznaj się z korzyściami, które zapewnić mogą systemy informatyczne dla firm.

Nowe wyzwania, nowe możliwości
Nieustająca cyfryzacja przedsiębiorstw odsłania niedostępne wcześniej ścieżki rozwoju i pozwala wkraczać na nowe rynki. Warto jednak pamiętać, że nowatorskie technologie wiążą się z pewnymi koniecznymi ograniczeniami.

Przykładem stosowanych zabezpieczeń jest m.in. Rozporządzenie o ochronie danych osobowych. Dokument ten obliguje przedsiębiorców do wdrożenia dodatkowych mechanizmów ochronnych, mających chronić kluczowe dane ich klientów oraz kontrahentów.

Ochrona ta może przybierać najróżniejsze formy. Część przedsiębiorstw zabezpiecza kluczowe informacje bardzo dosłownie, wdrażając procedury, związane z zamykaniem dokumentacji i gabinetów na klucz. Inne przenoszą dokumentację do sieci, w pełni korzystając z profitów, jakie zapewniają systemy informatyczne dla firm.

Zabezpieczenie trwalsze niż kłódka

Systemy informatyczne dla firm, program do zarządzania Unit4
Systemy informatyczne dla firm, program do zarządzania Unit4

Przepisy, związane z ochroną danych osobowych, dają się we znaki szczególnie pracownikom działu kadr i płac. To właśnie na ich barkach spoczywa bezpieczne przechowywanie kluczowych informacji na temat firmy oraz jej klientów i pracowników.

W sytuacji, w której ilość strategicznych danych nie sposób pomieścić w jednym segregatorze, warto zainwestować w systemy informatyczne dla firm. Oprogramowanie to pozwala na bezpieczny dostęp do całej wprowadzonej w wewnętrzną sieć dokumentacji każdemu pracownikowi, który posiada odpowiednie uprawnienia.

System TETA – narzędzie, którego potrzebujesz
Przechowywanie niezbędnej dokumentacji to zaledwie wierzchołek możliwości systemu kadrowo płacowego TETA. Uprawnieni specjaliści mogą korzystać z niego przy wyliczaniu należnego wynagrodzenia, opracowaniu grafików oraz opłacaniu należnych zobowiązań względem fiskusa bądź ZUS-u. Należy również mieć na uwadze korzyści, związane z możliwością odejścia od papierowej korespondencji wewnętrznej.

Przekonaj się, że polityka czystego biurka może być prostsza niż kiedykolwiek wcześniej. Zapoznaj się z możliwościami, jakie zapewnia oprogramowanie TETA i przetestuj liczne możliwości, które zagwarantują Ci systemy informatyczne dla firm.

Znajdziesz nas pod adresem: ul. Powstańców  Śląskich 7a, 53-332 Wrocław
lub na stronie: www.Unit4.com

Źródło: Systemy informatyczne dla firm, program do zarządzania Unit4

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułKolejne imprezy sportowe przełożone
Następny artykułKubek reklamowy, czyli gadżet, który nigdy nie wyjdzie z mody